Rusya'dan Suriye İçin Kıyamet Senaryosu! Açıkça “Uyarıyoruz” Dediler

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, Suriye'de teröristler tarafından bir kimyasal saldırı provakasyonu gerçekleştirilebileceğini belirterek, Sonrasında Şam'ı suçlayıp saldırabilirler" ifadelerini kullandı.

Rusya'dan Suriye İçin Kıyamet Senaryosu! Açıkça “Uyarıyoruz” Dediler
Rusya'dan Suriye İçin Kıyamet Senaryosu! Açıkça “Uyarıyoruz” Dediler melek eren

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, Suriye'de teröristler tarafından bir kimyasal saldırı provakasyonu gerçekleştirilebileceğini belirterek, Sonrasında Şam'ı suçlayıp saldırabilirler"  ifadelerini kullandı.

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov,  Rusya ve Türkiye arasında Suriye konusundaki pozisyonlarında farklılıkları olabileceğini ancak tarafların ortak payda arayışında olduğunu söyledi.

"ORTAK PAYDA BULUNMAYA ÇALIŞILIYOR"
Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov açıklamasında, "Türkiye, Rusya gibi ciddi ulusal öncelikleri, çıkarları olan bir ülke. Pozisyonlarımız yüzde 100 uyuşmasa da, bu normal bir durum. Ortak payda bulunması için diplomasi, siyaset ve askeri diplomasi kullanılıyor. Ortak bir payda bulunmaya çalışılıyor"  dedi.

"KİMYASAL SALDIRI PROVOKASYONU GERÇEKLEŞEBİLİR"
Suriye'de teröristler tarafından bir kimyasal saldırı provakasyonu da gerçekleştirilebileceğini söyleyen Ryabkov, “Bunun sonrasında Şam'ın suçlanarak ardından saldırıların geleceği konusunda uyarıyoruz" dedi.

 

rusya suriye provakasyon kıyamet senaryosu son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Savaşçı 55. Yeni Bölüm Fragmanı - Yörük Haydar Bozkurt Öldü mü, Kurtulacak Mı?
Savaşçı 55. Yeni Bölüm Fragmanı - Yörük Haydar Bozkurt Öldü mü, Kurtulacak Mı?
Serel Yereli:
Serel Yereli: "Büyüğümdür 'Olmaz' Diyemedim"