PKK'lı Teröristler Tek Tek İtiraf Etti! Cinsel İlişkiye Girip...

PKK/KCK'da Yakalanan ve teslim olan teröristlerin itirafları kan dondurdu. Teslim olan teröristler ifadelerinde kadın teröristlerin Sözde örgüt yönetiminde liderlik ya da yöneticilik yapmasının erkekler tarafından kabul edilmediğini anlattı.

PKK'lı Teröristler Tek Tek İtiraf Etti! Cinsel İlişkiye Girip...
PKK'lı Teröristler Tek Tek İtiraf Etti! Cinsel İlişkiye Girip... melek eren

AA muhabirinin güvenlik kaynaklarından aldığı bilgilere göre terör örgütü PKK KCK daha kadrosuna terörist yemin etmek için kadın teröristleri Cazibe aracı olarak kullanmaya devam ediyor. Operasyonlarda yakalanan ya da örgütten kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin verdiği ifadeler kadınların PKK içerisindeki durumlarını göz önüne seriyor. Erkek teröristler kadın teröristleri bir cinsel Meta olarak görüyor. 

Kadın teröristler Fırsat bu fırsat şartlara uyum sağlamakta zorlanırken erkek teröristler tarafından Ayak bağı olarak görülüyor ve özellikle yaşanan çatışmalardan Kaçarken kadınları güvenlik güçlerine oyalamak amacıyla kullanıyor. Terör örgütü PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine sığınan teröristler üst düzey kadın teröristlerin cinsel ilişkileri ile gündeme gelmesinin örgütü karıştırdığını da söylüyor.

“CİNSEL İLİŞKİ YAŞAYIP…”

Teröristler verdikleri ifadelerde kadın teröristlerin liderlik ve yöneticilik verilmesinin erkekler tarafından hazmedilmediğini belirterek Sözde üst düzey erkek terör örgütü mensuplarının yaşanan bazı olaylardan sonra kadın teröristlerin yönetimden çıkartılıp yerlerine erkek örgüt mensuplarının getirmesini istediklerini söylüyor. Teröristlerin verdiği ifadelerde Yaşanan bu olaylar sonucunda örgüt içinde kadın ve erkek teröristler arasında birbirlerine karşı güvensizlik ortamı oluştu ve hiyerarşik sıkıntıların alt kadrolara da yansıdığı iddia ediliyor.

 

pkk terörist itiraf son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?