PKK İçerisinde Sapıklık ve Sapkınlık Kol Geziyor

Teslim olan teröristlerin ifadeleri ile PKK içerisinde sapkınlık ve sapıklığın ne durumda olduğu gözler önüne serilmeye devam ediyor. PKK'lı elebaşı Murat Karayılan'ın çarpık ilişkilerini teslim olan teröristlerden biri anlattı. PKK’lı terörist ifadesinde terörist başı Karayılan’ın isteklerine boyun eğenlerin yüksek mevkilere geldiğini, itiraz edenlerin ise infaz edildiğini söyledi.

PKK İçerisinde Sapıklık ve Sapkınlık Kol Geziyor
PKK İçerisinde Sapıklık ve Sapkınlık Kol Geziyor melek eren

Teslim olan ve güvenlik güçlerine ifade veren bir terörist,  PKK'nın sözde etkili isimlerinden R.Ş. ve B.E. isimli kadın teröristlerin terör örgütü elebaşı Murat Karayılan ile çarpık ilişkiler içinde olduklarını anlattı. Ayrıca örgüt elebaşları ile ilişkiye girmeyi reddedenlerin infaza varan cezalar aldığını söyleyen terörist, bu ilişkileri kabul edenlerin ise yüksek mevkilere getirildiğini söyledi. 

“ÇOCUK YAŞTAKİ KIZLARLA SAPIK İSTEKLERİNİ TATMİN EEDİYOR”

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre geçtiğimiz Perşembe günü teslim olan bir PKK’lı terörist, verdiği ifadede örgütün sözde etkili isimlerinden olan R.Ş. ve B.E. isimli kadın teröristlerin, örgüt elebaşlarından Murat Karayılan ile çarpık ilişkiler yaşadıklarını ve Murat Karayılan’ın bu kadınları her hafta yanına getirttiğini söyledi. Hain terör örgütü elebaşının çarpık ilişkilerinin bu kadarla da sınırlı kalmadığını anlatan terörist,  çoluk çocuğun eline silah, ağzına uyuşturucu verip ölüme gönderdiğini, çocuk yaştaki kızlarla ilişkiye girdiğini anlattı.

UYANLARA ÖDÜL UYMAYANLARA İNFAZ

Ayrıca terörist ifadesinde örgüt elebaşının isteklerine uymayanlara infaza kadar varan cezalarla cezalandırdığını, elebaşlarının saptan isteklerine boyun ayarlarını da yüksek mevkide ödüllendirildiği ne söyledi.

ÇOCUK İSTİSMARI HAD SAFHADA

Geçtiğimiz ay güvenlik güçlerine teslim olan başka bir teröristin ifadelerinde ise 2 erkek terör örgütü mensubu ile ilişki yaşadığı ve bu tür ilişkilerin başka gruplarda da çok çok görüldüğü özellikle çocuk istismarının örgüt içerisinde hat safhada olduğu belirtildi.

KAÇIŞLAR ARTTI

Güvenlik Kaynaklarından alınan bilgilere göre bu tür ilişkiler örgü tank atışları hızlandıran en önemli etkenlerden biri.

 

son dakika PKK kaçış çarpık ilişkiler son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü