Neden Saç Mezoterapisi Yaptırmalıyız?

Saç Mezoterapisi özellikle boya perma gibi kimyasal işlem görmüş olan saçlarda ve cansız görünümlü mat saçların canlanmasını sağlar. Ayrıca tiroit anemi, hastalığı, gibi hastalıklardan dolayı oluşan saç dökülmelerinde oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.

Neden Saç Mezoterapisi Yaptırmalıyız?
Neden Saç Mezoterapisi Yaptırmalıyız?

Ayrıca, mevsim değişikliği, stres ilaç kullanımına bağlı saç dökülmesi dökülmelerine karşı da etkili bir tedavi yönetimidir.

SAÇ MEZOTERAPİSİNİN YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Saç Mezoterapisi uygulaması sırsında kullanılan ilaçların yan etkilerin neredeyse hiç yoktur. Çünkü Mezoterapi tedavisi için kullanılan ilaçlar kana karışacak kadar fazla miktarlarda kullanılmadığından yan etkileri yok denecek kadar azdır Bu nedenle saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerde güvenle uygulanmaktadır. Saç Mezoterapisi tedavisinde FDA onaylı ve birçoğu eczanelerde de bulunan sağlık bakanlığından onaylı bitkisel ürünler kullanılmaktadır.

SAÇ MEZOTERAPİSİ KAÇ SEANSTIR?

Bu uygulama ortalama olarak 4-ya da 5 seanstan sonra değişimler gözle görülmektedir. Bu sonuçları tam olarak görebilmek için ilk seanstan sonra en az 3 ay beklenilmesi tavsiye edilir. Saç derisi için detaylı bir şekilde muayene yapıldıktan sonra kişinin ihtiyaçlarına uygun ilaç karışımları uygulamanın yapılacağı bölgelere önce dezenfekte edilir ve hazırlanan bu özel karışım ince uçlu iğneler ile saç dersinin içine enjekte edilir. Uygulama sırasında hastada acı ya da ağrı hissi oluşmaması ü için soğuk kompres uygulanır.

MEZOTERAPİ UYGULAMA SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Saç Mezoterapi uygulaması sonrasında uygulama yapılan bölgelerde bazı durumlarda yer yer hafif kızarıklıklar ve morluklar oluşabilir. Ekstra bir tedavi gerektirmeyen bu izler birkaç gün içerisinde kendiliğinden kaybolur. Saç Mezoterapisi Uygulaması sonrası ilk 1 haftaya çok etmelisiniz . İlk hafta özellikle başınızı darbe ve kazalara ve, güneşe karşı korunması gerekmektedir. Bu süre içerisinde kişinin denize girilmemesi önerilir.

saç mezoterapisi fiyatları saç mezoterapisi fiyatları 2018 saç mezoterapisi yaptıranların yorumları saç mezoterapisi saç çıkarır mı prp mezoterapi saç saç mezoterapisi öncesi ve sonrası saç mezoterapisi fiyatları 2017 saç mez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!