Müge Anlı'nın Programında Şok İtiraf! Katil Zanlısı Tutuklandı!

Bugün yayınlanan Müge Anlı'nın programında uzun zamandır aranan Nursel Doğan ile arkadaşı Deniz'in öldürüldüğü şüphesi ile ekranlara da çıkıp kendisini savunan Haydar Sırça'nın katil zanlısı olarak tutuklandığı bilgisi paylaşıldı.

Müge Anlı'nın Programında Şok İtiraf! Katil Zanlısı Tutuklandı!
Müge Anlı'nın Programında Şok İtiraf! Katil Zanlısı Tutuklandı! Elif İşçi

Müge Anlı'nın programında yapılan itiraflar kayıp kadınlar olayının çözülmesine çok az kaldığını bir kez daha gösterdi. Her sabah ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı kayıpları bulmaya, esrarengiz cinayetlerin çözülmesine ve insanları birbirlerine kavuşturmaya devam ediyor. Bu sabah yayınlanan program çok hareketli bir şekilde başladı. Bir süredir 42 yaşındaki Nursel Doğan ile arkadaşı olan Deniz'in kaybı ailesini derin üzüntüye boğmuştu. 

Kayıp kadınların bulunması hakkında günlerce çalışma yapılırken ortaya bazı iddialar atıldı. Nursel Doğan'ın Haydar Sırça isimli adam ile bir ilişkisi olduğu, hatta zaman zaman canlı yayına bağlanan seyirciler bir araba içerisinde kayıp kadının şiddet gördüğünü iddia etmişlerdi. Fotoğrafının görünmesini istemeyen ve canlı yayına katılmayan Haydar Sırça sonunda dayanamayarak kendisini savunmak için canlı yayına katıldı.

KATİL ZANLISI OLARAK TUTUKLANDI

Bugün programı açan Müge Anlı bir gelişme hakkında konuştu. Haydar Sırça isimli şüphelinin katil zanlısı olarak savcılık çalışmaları ve mahkeme tarafından verilen karar sonrasında tutuklanmasına karar verildi. Kayıp kadınların öldürüldüğü yönündeki şüphelerin arttığı düşünülüyor. Ancak henüz cesetlere ulaşılamadı. 

Canlı yayında ismini vermek istemeyen bir izleyici bağlanarak ilginç itiraflarda bulundu. Nursel Doğan ile arkadaşı Deniz'in Haydar Sırça tarafından bir adamla yakalandıktan sonra yakılarak öldürüldüğünü ve evinin önündeki kuyuya atıldığını anlattı. Sadece iki kadın değil bir adamında öldürüldüğünü ancak onun yerini bilmediğini ifade etti. Bu telefon ihbar olarak kabul edilirken polisin konu hakkında harekete geçtiği düşünülüyor. 

müge anlı haydar sırça katil zanlısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları