Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2018 – Ordu’daki Seri Katil Tam Bir Canavar Çıktı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2018 canlı yayında seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu’nun kurbanları ortaya çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı'nın görüntülerinin telefonunda bulunması ile bugüne kadar 8 cinayetinin zanlısı olduğu Anlaşılan Mehmet Ali Çayıroğlu’nun kurbanları giderek artıyor. Seri katil Çayıroğlu’nun 5 kişinin daha katili olduğu belirlendi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2018 – Ordu’daki Seri Katil Tam Bir Canavar Çıktı
Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2018 – Ordu’daki Seri Katil Tam Bir Canavar Çıktı melek eren

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2018 canlı yayında seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu’nun kurbanları ortaya çıkmaya devam ediyor.  Müge Anlı'nın görüntülerinin telefonunda bulunması ile bugüne kadar 8 cinayetinin zanlısı olduğu Anlaşılan Mehmet Ali Çayıroğlu’nun kurbanları giderek artıyor. Seri katil Çayıroğlu’nun 5 kişinin daha katili olduğu belirlendi.

Türkiye Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen ve bir gasp suçundan gözaltına alındıktan sonra çok sayıda cinayetin katil zanlısı olduğu Anlaşılan 44 yaşındaki Mehmet Çayıroğlu’nu konuşuyor.  Ordu'nun Akkuş ilçesinde şeker Köseoğlu’nun öldürülmesi ile başlayan olaylar zinciri Müge Anlı ve ekibini bir seri katile götürdü.  Müge Anlı, şeker Köseoğlu cinayetini programında işlediği sırada Yine başka bir aile daha, yakınlarının evlerinde yanarak öldüğünü fakat cinayetten şüphelendikleri ne söyleyerek programa başvurdu. Program yaz tatiline girdiği sırada Ordu'nun Akkuş ilçesinde iki kişinin gasp edilmesi ile şeker Köseoğlu ve diğer cinayetlerin katil zanlısı gözaltına alındı.

TELEFONUNDAN MÜGE ANLI YAYININ GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI
Gasp suçundan gözaltına alınan Mehmet Ali Çayıroğlu’nun telefonunda yapılan İnceleme sonucunda Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına ilişkin görüntülerin ortaya çıkması Jandarma ekiplerinin şüphelendirdi. Bunun üzerine gasp zanlısının evinde arama yapan Jandarma ekipleri çok sayıda silah ve eşya buldu. Yapılan inceleme sonunda Evde bulunan tüfeklerden birinin şeker Köseoğlu’nun evinden kaybolan tüfek olduğu ortaya çıktı. Bölgede Son zamanlarda yaşanan şüpheli ölümleri ilişkin araştırma yapan Jandarma ekipleri zanlının 5 kişinin daha katil zanlısı olabileceğini ortaya çıkardı.  Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül canlı yayınında da bu konu işlenmeye devam ediyor. programda yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2018 Müge Anlı 7 Eylül 2018 7 eylül müge anlı müge anlı seri katil müge anlı mehmet ali çayıroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları