Yemekteyiz MasterChef Haftası Yarışmacıları! Yemekteyiz 25 Mart 2019 Son Bölüm!

Yemekteyiz en iyiler yarışmalarının ardından Şimdi de yemekteyiz MasterChef haftası başlıyor. Daha önce yemekteyizde yarışan ardından da Master Şef yarışmasına giden yarışmacılar bu hafta bir kez daha yemekteyiz'de yemeklerini yapacak. Peki, Yemekteyiz MasterChef haftası yarışmacıları kimler? Yemekteyiz 25 Mart 2019 son bölümde neler yaşandı?

Yemekteyiz MasterChef Haftası Yarışmacıları! Yemekteyiz 25 Mart 2019 Son Bölüm!
Editör: Haberra
25 Mart 2019 - 13:08

Tv8'in renkli yarışması Yemekteyiz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yemekteyiz 25 Mart 2019 yeni bölümde MasterChef haftası yapılıyor. Peki, Yemekteyiz MasterChef Haftası Yarışmacıları kimler? İşte detaylar...

YEMEKTEYİZ 25 – 25 MART 2019 HAFTASI YARIŞMACILARI

Yemekteyiz 25 - 29 Mart haftası yarışmacıları belli oldu. Daha önce yemekteyizden tanıdığımız ardından TV8 ekranlarında yayınlanan Master Şef yarışması ile bir kez daha dikkat toplayan yarışmacılar bu hafta yeniden yemekteyiz'de yarışacak. Yemekteyiz'de bu hafta yarışacak olan isimler;

YEMEKTEYİZ ESRA AYDOĞDU KİMDİR?

Yemekteyiz'de haftanın ilk günü yarışacak olan Esra Aydoğdu 1977 doğumlu ve 41 yaşında. Beden eğitimi öğretmeni olan Yemekteyiz Esra Aydoğdu daha önce Master Şef yarışması ile dikkat çeken isimlerden. 

YEMEKTEYİZ TUĞÇE SÖKEOĞLU KİMDİR?

Yine Master Şef ve Yemekteyiz yarışmasında dikkat çeken isimlerden olan Tuğçe Sökeoğlu 1990 yılında İstanbul'da doğdu. Daha önce gardırop savaşları yarışmasında yarışan Yemekteyiz Tuğçe Hanım Tatlı İntikam ve aşk yalanı sever gibi dizilerde rol aldı. Yarışmada Yemek konusunda başarısını gösteren Tuğçe Hanım şu anda bir yemek firmasında yönetici olarak çalışıyor.

YEMEKTEYİZ MELTEM PİSBOĞA KİMDİR?

Meltem Pisboğa 1986 doğumlu ve İstanbul'da yaşıyor. Master Şef yarışmasında performansı ile dikkat çeken ancak finale kalmadan elenen Meltem Hanım Yemekteyiz best of haftasında neler yapacak Merak ediliyor.

YEMEKTEYİZ MEHMET SUR KİMDİR?

Yemekteyiz Mehmet SUR 39 yaşında ve daha önce birçok televizyon programında karşımıza çıktı. Aile mesleği olarak aşçılık yapan Mehmet Bey Master Şef yarışmasında kendisini birçok şeyin uzmanı olarak tanıtması ile biliniyor. İstanbul'da meslek hayatına başlayan Mehmet Bey şu anda kendi işyerinde çalışıyor. Yarışmanın ardından Instagram fenomeni haline dönüşen Yemekteyiz Mehmet Bey şırdan ustası.

YEMEKTEYİZ ERCAN UÇAR KİMDİR?

Yemekteyiz haftanın finali bölümünde yarışacak olan Ercan Uçar 39 yaşında. Aslen Çanakkale'de olan Ercan Bey yiyecek içecek sektöründe operasyon müdürü olarak çalışıyor. Master Şef yarışmasında ilk haftadan elenen Ercan Bey büyük hayal kırıklığı yaşamıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum