MHP'den "Bin Ünlüye Sorduk" Timi

Erken seçimin 1 Kasım olarak açıklanmasının ardından partiler kendilerine göre strateji oluşturmaya başladı. MHP, bin ünlüye PKK'yı sormaya hazırlanıyor.

MHP'den
MHP'den
MHP'nin seçim kampanyası kapsamında İzmir'de partinin il başkanlığında oluşturulan sosyal medya ekibi çalışmalarına başladı. MHP yaklaşık bin ünlüden terörü lanetlemesini isteyecek. MHP'NİN ÜNLÜ LİSTESİ Listede Halit Ergenç, Bergüzer Korel, Mehmet Ali Alabora, Can Bonomo, Sezen Aksu, Fatih Terim, Nejat İşler, Gupse Özay, Gülse Birsel, Levent Üzümcü, Berna Laçin, Demet Evgar, Sarp Akkaya, Tarık Akan, Sinan Çetin, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ekrem Demirtaş, Ümit Kocasakal, Şenol Güneş, Aziz Yıldırım, Fikret Orman, Şafak Sezer, İbrahim Hacıosmanoğlu, İlber Ortaylı, Fatih Altaylı, Hakan Şükür, Engin Altan Düzyatan, Hasan Kaçan, Raci Şaşmaz, Necati Şaşmaz yer alıyor. SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN MHP medya ve tanıtımdan sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Cumhur Bulut, milyonlarca takipçisi olan ünlüler aracılığıyla milliyetçilik duygularını diri tutmayı amaçladıklarını söyledi ve "Terör çok acı bir yara. Bu konudakı farkındalığı artırmak için sosyal medya üzerinden harekete geçiyoruz. Hedefimiz daha önceki yıllarda sosyal olaylarda ön plana çıkan sanatçıları, aydınları, siyasetçileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini PKK terörüne karşı harekete geçirmek. MHP İzmir Twitter adresinden yapılacak çağrıda 'ekmeğini yediğimiz milletimizin evlatları şehit ediliyor. Tepki vermek için kahrolsun PKK terörünü lanetliyoruz diyecek misiniz' diyeceğiz. Milyonlarca takipçisi olan ünlülerin bu duyarlılığı göstereceğini düşünüyoruz." dedi.
aziz yıldırım Bergüzer Korel Berna Laçin can bonomo Demet Evgar Ekrem Demirtaş Engin Altan Düzyatan erken seçim erken seçim ne zaman Fatih Altaylı Fatih Terim fikret orman gulse-birsel Gupse Özay Hakan Şükür Ha
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!