Mehmet Aslan, AKP'li Vekilin Ses Kaydını Dinletti!

Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun PKK hakkındaki sözlerini canlı yayında dinleten Mehmet Aslan, savcıların harekete geçmesi gerektiğini belirtti.

Mehmet Aslan, AKP'li Vekilin Ses Kaydını Dinletti!
Mehmet Aslan, AKP'li Vekilin Ses Kaydını Dinletti!
CNN Türk'teki "Tarafsız Bölge" programında Tahir Elçi hakkındaki yakalama kararı konuşulurken, konuklardan MHP Milletvekili Adayı Mehmet Aslan, AKP Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun da PKK hakkındaki düşüncelerini belirttiği bir videonun sesini dinletti. Mehmet Aslan, izleyicilerden gelen bir videoyu gündeme getirdi. Aslan'ın canlı yayında dinlettiği videoda, Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Ülke TV'de yayınlanan Bıçak Sırtı programında ""PKK terör örgütü değil, kendi topraklarında belli bir siyasi programı hayata geçirmeye çalışan bir politik harekettir" sözlerini sarf ettiği duyuldu. Mehmet Aslan, Tahir Elçi için harekete geçen savcıların aynı şekilde Orhan Miroğlu için de harekete geçmesi gerektiğini belirtti.
PKK AKP Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu AKP'li vekilin ses kaydı cnn türk Mehmet Aslan Mehmet Aslan'dan ses kaydı MHP Milletvekili Adayı Mehmet Aslan Orhan Miroğlu Tarafsız Bölge programı terör örgütü PKK Ül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500