MasterChef Murat Özdemir Suç Makinası Çıktı! Sabıkası Oldukça Kabarık

TV8 de katıldığı MasterChef programından diskalifiye edilen Murat Özdemir in 1 papağanı yaptığı işkence videosu sosyal medyada infial yarattı.

MasterChef Murat Özdemir Suç Makinası Çıktı! Sabıkası Oldukça Kabarık
Editör: Haberra
18 Aralık 2018 - 08:11

Katıldığı televizyon programında yaptığı davranışlar nedeniyle diskalifiye edilen moda Özdemir'in papağana yaptığı işkence videosu sosyal medyada tepkilere neden oldu. Murat Özdemir kan donduran görüntülerin ardından gözaltına alınırken papağan ise güvence altına alındı. Kısa sürede yayılan videoya ünlü isimlerden de sert tepkiler geldi. Video sonrasında Beşiktaş İlçe Asayiş Büro Amirliği ekipleri harekete geçerek Murat Özdemir Ortaköy'de bulunan evinde gözaltına aldı. Papağan ise Tarım İl Müdürlüğü'ne teslim edilmek üzere alındı.

ÜNLÜ SANATÇI ÖMÜR GEDİK'TEN MURAT ÖZDEMİR'E TEPKİ

Ünlü şarkıcı Ömür Gedik de dün gece Murat Özdemir gözaltına alındıktan sonra karakola giden isimlerden biri oldu. Ömür Gedik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “ Az önce tekrar karakola getirildi. Muayeneye gitmiş. Yarın savcılık kararı bekleniyor. Savcı tutuklanması gerektiğini söylerse buradan direk nezarete gidecek. Bence de gitmesi gerekiyor. Ciddi anlamda tedavi olması gereken hasta ruhlu bir adam. Dışarı çıkmaması gereken bir insan. Papağan içerİde az önce yanındaydım. Yanına biri girdiğinde bile o kadar korkmuş ki nasıl bir işkence gördüğünü tahmin edersiniz. Çok korkmuş bağırıyor. Şimdi veteriner bekleniyor. Bizlerde hayvan severler olarak burada kuşun durumunun iyi olduğunu sahiplenmesini istiyoruz. Biz kuşu almak adına dernek olarak başvurumuzu yaptık. Bu kuşun zaten Türkiye'ye sokulması da yasak. Sonuçta beslenmesine izin verilen bir cins değil. Yabani hayatta olması gereken bir cins olduğundan muhtemelen bakanlık el koyacak. Onların himayesinde olacak. Şuanda en önemli olan buradan sağlıklı bir şekilde çıkması. Ayağının kırık olduğu söyleniyor. Çok bağırıyor içeride. Çok yazık. Bu tip insanların meşhur olması, sonra meşhur olmak için bu tip işkencelerle gündeme gelmeye çalışması. Olan yine masumlara oluyor” dedi. 

‘EŞİ VE KIZI DA TEHLİKEDE' 

Ömür Gedik, Murat Özdemir'in eşi ve kızının da tehlikede olduğunu belirterek, “ Bu adamın bence eşi ve kızı da tehlikede. Bu hayvan içeride çok korkmuş. Bir kedisi olduğunu öğrendik o da kaçmış sanırım. Umarım tekrar evine gidince bu kediye aynı işkenceleri yapmaz. Çok üzücü bir durum. Biz en azından hayvan severler olarak papağanın emin ellerde olduğundan emin olmak için bekliyoruz”

YORUMLAR

  • 0 Yorum