Mamma Mia!

14 farklı dilde, 54 milyondan fazla seyirciyle buluşan ve şarkıları farklı şehirlerde her gün binlerce kez yayınlanan dünyanın en ünlü müzikali ‘MAMMA MIA!’, BKM organizasyonuyla bir kez daha İstanbul’da.

Mamma Mia!
Mamma Mia!
14 farklı dilde, 54 milyondan fazla seyirciyle buluşan ve şarkıları farklı şehirlerde her gün binlerce kez yayınlanan dünyanın en ünlü müzikali ‘MAMMA MIA!’, BKM organizasyonuyla bir kez daha İstanbul’da. Judy Craymer’ın sahne vizyonu, ABBA grubunun ölümsüz şarkılarıyla, Sophie’nin düğününden önce babasını bulma macerasını heyecan dolu bir müzikalle yaşamaya hazır olun. Müzikal bu kadar popüler olunca George Bush'tan Kofi Annan'a, Bruce Willis'ten Meryl Streep'e, Jennifer Lopez,  Tom Cruise gibi dünyanın en ünlü isimleri müzikali defalarca izledi. Dünyanın gelmiş geçmiş en bilinen şarkılarıyla eğlenmek isteyen 54 milyon kişi, 20 yıldır bu müzikali izliyor! BKM organizasyonuyla İstanbullularla buluşmaya hazırlanan Mamma Mia'nın biletleri Biletix'te. Catherine Johnson'ın yazdığı, bestesini Benny Andersson ve Björn Ulvaeus'un yaptığı, Phyllida'nın yönettiği ve koreografisi Anthony Van Laast tarafından yapılan Mark Thompson prodüksiyonu Mamma Mia'nın dünya turnesi Littlestar için Universal, Stage Entertainment ve NGM işbirliğinde; Judy Craymer, Richard East ve Björn Ulvaeus tarafından düzenlenmektedir. Mamma Mia, 29 Eylül- 4 Ekim tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde seyirciyle buluşacak.  
Biletix 14 farklı dilde 54 milyondan fazla seyirci ABBA grubu bkm Catherine Johnson Judy Craymer mamma mia müzikal Sophie’nin düğünü Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü