Mağaraya Kaçırdıkları Vatandaşa İşkence Yaptılar!

Şanlıurfa'da saldırıya uğrayan bir vatandaş beş kişilik çete tarafından mağaraya kaçırıldıktan sonra işkence görüp gasp edildi.

Mağaraya Kaçırdıkları Vatandaşa İşkence Yaptılar!
Editör: Haberra
05 Ocak 2019 - 14:08

 Şanlıurfa'da akşam saatlerinde korkunç bir olayın yaşandığı iddia edildi. Bir vatandaşın yolda yürüdüğü sırada 5 kişi tarafından kaçırıldığı ve bir mağaraya götürüldüğü, ardından ise korkunç işkencelere maruz kaldığı ifade edildi. Bunun üzerine işkencenin ardından 5 kişinin vatandaşın üzerindeki değerli eşyaları çalarak olay yerinden uzaklaştıkları iddia ediliyor. 

Geçtiğimiz akşam gece saatlerine doğru Şanlıurfa'da korkunç bir gasp olayının yaşandığı öğrenildi. 5 kişilik ekibin bir vatandaşa saldırdığı ve bu kişiler arasında bir kişinin de kadın olduğu ifade edildi. İsmi verilmeyen vatandaşın sokak ortasında saldırıya uğradıktan hemen sonra mağaraya kaçırıldığı belirtildi. Mağarada ise  5 kişilik grup tarafından bir süre işkence gördüğü belirlendi. 

VATANDAŞ SALDIRI SONRASINDA ŞİKAYETÇİ OLDU

Yaralı olduğu için hastaneye kaldırılan şahıs bir süre sonra polise giderek şikayetçi oldu. Şanlıura emniyeti tarafından konu hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. Bunun üzerine şahısların eşgali belirlendi. Şahısların adreslerinin belirlenmesi üzerine bir operasyon düzenlendi. 

Operasyon sonrasında tüm şahıslar kısa sürede yakalandı. Adreslerde yapılan aramalarda ise esrar maddesi ile silaha rastlandı. Çalıntı telefonlarında bulunması bu saldırıyı ilk kez yapmadıklarını ortaya koydu. Konu hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. Zanlılar emniyetteki ifadelerinin ardından savcılığa sevk edildi. Haklarında kişiyi kaçırma ve silah zoruyla yağma sebebi ile işlem başlatıldığı öğrenildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum