Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Sağlığınızı ve paranızı boşa harcamak istemeyenler Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlarının kontrolünde kullanılan Lazer cihazları uzmanların cihazın kullanılış tekniğinden, tutunda lazer epilasyon kullanım protokolüne kadar önem taşıyan bu konu İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan en etkili ve güvenli bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?
Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Bu yazımızı okurken aklınıza lazer epilasyon  kaç seans sürer gibide bir soru gelebilir. İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan etkili ve güvenli bir yöntem olan Lazer epilasyon 6-10 haftalık seanslar halinde uygulanır. Kalın tüylerde olduğu kasık, bacak koltuk altı, gibi vücudun farklı bölgelerinde çıkan istenmeyen tüyleri %80-90 oranında kalıcı olarak yok etmektedir. 2 dk ile bir saat arasında süren Lazer epilasyon seansları vakit almaz.Bir seanstan diğerine kadar tüyler çıkmadığı gibi, tekrar çıkmaya başladığında diğer seansa geçilir. Tedavi süresince çok büyük rahatlık ve temizlik sağlama Lazer epilasyon batık tüy gibi sorunlarında giderilmesinde yardımcı olur. Seanslar sonrasında kıllar tekrar çıksa bile açık renkli ve zayıf tüyler şeklinde olacağından görünüm olarak herhangi bir sorun arz etmezler.

LAZER BÖLGESİ UYGULANAN BÖLGELER

Özellikle kasık bölgesi ve bacaklarda,batıktan kaynaklı sivilce sorunu yaşayan kişiler Lazer epilasyon uygulaması ile tüyleri incelterek ve yok ederek batık tüy sorununun da tedavi etmeye yardım oldur, Ayrıca sivilce iz ve, leke problemleri yaşayan kişilerin sıkça baş vurduğu bu uygulama bu sorunları ortadan kalkmaktadır. Özellikler hormonsal problem yaşayan kadınlarda göğüslerinde göbek ve çene bölgesinde oluşan kıllanmaların tedavisinde lazer epilasyon etkili olduğunu hatırlatmak istedik. Bu uygulama sayesinde ilaç tedavisi ne bile gerek kalmadan epilasyon kadın ve erkelerdeki istenmeyen tüylerin azaltmakta, inceltmekte ve tamamen yok edebilmektedir.
 

LAZER EPİLASYON YAN ETKİSİ VAR MI?

Lazer epilasyon cihazı son sistem teknik özelliklere sahip ciddi yanık ve kalıcı leke tehlikesi olmayan son derece güvenli ve hızlı bir yöntemdir Ağda vb epilasyon amaçlı başka uygulamalara kıyasla deri iltihaplanmaları ve bulaşıcı hastalık kapma olasılığı bulunmamaktadır. Oldukça steril koşullarda çalıştığımız merkezimizde Lazer epilasyon öncesi tüyleri kısaltmak amacıyla kullandığımız tüm aletler, ve masa büyük bir özenle dezenfekte edilmektedir İstenmeyen tüylerin yok edilmesinde sizi en kısa sürede kalıcı sonuca götürmenizi sağlayan lazer uzun süre etkilidir.

lazer epilasyon kaç ay sürer lazer epilasyon kaç ayda biter lazer epilasyon seans aralıkları lazer epilasyon ne kadar kalıcı lazer epilasyon yüz bölgesi kaç seans buz lazer kaç seansta biter lazer epilasyon 3. seans sonrası l
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!