Selam Olsun

Selam Olsun

Yüreğinin gösterdiği yönde giderek vatanını üç beş çapulcuya emanet etmeyen güzel yürekli şehitlerimize, gazilerimize Selam Olsun!

Vatan savunması için evden sokağa çıkarken nemli gözlerle evlatlarına ve eşine bakan, diliyle diyemese de yüreğiyle hakkınızı helal edin diyen güzel yürekli insanlarımıza Selam Olsun!

15 Temmuz gecesi hainlerin üstüne yürürken her bir adımı ile şehadete koşan, vatansız kalmakansa tankın altında ezilmeye razı olan, üzerlerine bomba, kurşun yağdığı halde kaçmayarak, ‘Ağuşunu Açmış Duruyor Peygamber’ diyerek ihanete direnen kahramanlarımıza Selam Olsun!  

O gece ihanetin resmini görenlere, o resmi gördüğü halde korkup bir iki adım geride gitmektense vatan için cesurca bir iki adım öne atılmak için yarışanlara Selam Olsun!

Vatan sevgisi ile el ele vererek dualarla hainlerin üstüne yürüyenlere, geleceği bedenleri ile filizlendirenlere Selam Olsun!

O gece cesareti ile dünyaya göz dağı verenlere, Türk Milletinin vatan söz konusu olduğu zaman hiçbir şekilde yılgınlık ve korkaklık göstermeyeceğini düşmanın gözüne gözüne sokanlara Selam Olsun!

Alparslan’ı, Atiila’yı, Fatih’i, Yavuz’u, şanlı tarihimizi günümüze taşıyanlara, düşmana unutamayacağı bir ders daha veren cengaverlerimize Selam Olsun!

Evlatlarımızın geleceğini hainlere çiğnetmeyenlere, bir milletin topyekün bir ordu olabileceğini dünyaya öğretenlere, evlatlarımızın küçücük avuçlarında filizlenen bahar çiçeklerini soldurmayanlara Selam Olsun!

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!