Komşularıyla Başları Dertte! Günlerdir Uyuyamıyorlar!

Kayseri'de bir apartmanda komşu kavgası çıktı. Öfkeli komşunun diğer apartman sakinlerine satırlarla saldırmasından sonra korkudan kimse evden dışarı çıkamıyor.

Komşularıyla Başları Dertte! Günlerdir Uyuyamıyorlar!
Komşularıyla Başları Dertte! Günlerdir Uyuyamıyorlar! Elif İşçi

Kayseri’de yaşanan bir olayın ardından bir apartmanda korku dolu günlerin yaşandığı ortaya çıktı. Eşi uzun yol kamyon şoförü olan bir kadın hakkında tüm komşuların ciddi bir korku içerisinde oldukları öğrenildi. Kadının çeşitli sebeplerle uzun zamandır apartmandaki diğer komşuları ile kavgalı olduğu öğrenildi. Tartışmanın ardından diğer apartman sakinleri sinirli komşu tarafından sürekli rahatsız edilmeye başladı

Tartışmanın ardından diğer komşularına rahat vermeyen ve sürekli rahatsız eden kadın hakkında çeşitli şikayetler gündeme gelmeye başladı. Bu şikayetlerin ardından apartman sakinlerri apartmandan atmak için kendi aralarında bir imza kampanyası düzenlediler. Apartmandan çıkarılmak istendiğini duyan öfkeli komşunun daha fazla sinirlendiği ve sonrasında komşularına kabusu yaşattığı öğrenildi.

EVDEN DIŞARI ÇIKAMIYORLAR

Komşuların büyük bir kısmı tarafından polise konu hakkında şikayet gerçekleştirildi. Bu şikayetin ardından tartışma daha da büyüdü. Öfkeli komşunun bazı apartman sakinlerinin kapısına sopa ve satırlarla gelerek saldırmak istediği apartmana taktırılan güvenlik kameralarına yansıdı. Özellikle bir aileyle olan durumun çok daha farklı ve tehlikeli olduğu öğrenildi. Aile can güvenliklerinden endişe duyduğu için giriş kapılarına güvenlik kamerası taktırdılar.

Böylece saldırgan komşunun gelip gelmediğini anlayabiliyorlar. Ailenin çelik kapısına geçtiğimiz hafta sonu sinirlenerek sopalarla ve satırlarla saldıran kadından bir kez daha şikayetçi olduklarını dile getirdiler. Bunun ardından polis tarafından gözaltına alınan ve ardından ifadesi alınan öfkeli komşunun serbest bırakıldığı öğrenildi. Hem kendisinin hem de çocuklarının tehdit altında olduğunu söyleyen kadın ise evden dışarı çıkamadıklarını, çok korktuklarını ifade ederek yetkililerden yardım istedi. Açılan davaların takipsizlik ile sonuçlandığını dile getirdi.

kayseri komşu kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?