Kocasının Yaptığı İğrençliği Canlı Yayında Anlattı: En Yakın Arkadaşımı ve Komşumu 5 Dakikada…

Beyaz TV’de Nur Viral’in sunduğu Hayatta herşey var programında herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Telefonla canlı yayına bağlanan bir kişi Kocasının kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını ve kadını Beş dakika içerisinde hamile bıraktığını söyledi.

Kocasının Yaptığı İğrençliği Canlı Yayında Anlattı: En Yakın Arkadaşımı ve Komşumu 5 Dakikada…
Kocasının Yaptığı İğrençliği Canlı Yayında Anlattı: En Yakın Arkadaşımı ve Komşumu 5 Dakikada… melek eren

Hafta içi her gün Beyaz TV'de yayınlanan Hayatta herşey var programında bugün yapılan itiraf gündeme bomba gibi düştü. Telefonla canlı yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kadın izleyici kocasının kendisine hem yakın arkadaşı hem de komşusu olan biriyle aldattığını ve kadını 5 dakikada hamile bıraktığını söyledi. 

HERKES ŞOK OLDU

13 yıllık evli olduğunu ve 3 çocuğunun olduğunu söyleyen ismini vermek istemeyen kadın izleyici "Eşimle 6 aylık hamile olduğum dönemde büyük bir kavga ettik. Eşim de sinirlenip evden çıktı. O akşam gidip alkol almış. Sarhoş bir şekilde eve dönerken de komşularım eşimi fark edip eve davet etmişler. Eşime ayılması için kahve ikram edeceklermiş. Fakat evde kahve olmadığını fark ettiklerinde komşumun eşi eve 5 dakika mesafedeki bakkala kahve almaya gitmiş.

"ARKADAŞIMI 5 DAKİKADA HAMİLE BIRAKMIŞ"

O sırada kocamla en yakın arkadaşım baş başa kalmışlar. Bu beş dakikalık süre içerisinde eşim, arkadaşımı hamile bırakmış. Ben bu olayı yaklaşık bir yıl sonra arkadaşım kocasından ayrıldığı zaman öğrendim.

"KOCASI, BEBEĞİN EŞİME BENZEDİĞİNİ FARK ETMİŞ"

Arkadaşımın kocası yeni doğan çocuğun eşime benzediğini fark etmiş ve herkese anlatmış. Eşim de o zaman bana gelip sarhoş olduğu gece onlara gittiğini fakat hiçbir şey hatırlamadığını söyledi.

"ARKADAŞIM HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ"

Ben de eşimin anlattıklarını arkadaşıma anlattığımda arkadaşım her şeyi itiraf etti. Fakat o günden sonra bir daha ilişki yaşamadıklarını söyledi. Ardından da 'Senin eşinde kabahat yok. Benim eşimde kabahat var. Eşim beni sarhoş bir adamla yalnız bırakıp gitmeyecekti' dedi."

beyaz tv hayatta her şey var itiraf aldatma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?