Kim Milyoner Olmak İster'de “Hayvan Poposu” Sorusu Şaşkınlık Yarattı

ATV'de Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde sorulan bir soru şaşkınlık yarattı. Murat Yıldırım'ın yarışmacıya yöneltir soru 'Hangi hayvanın bazı türleri popolarıyla nefes alabilir?' şeklindeydi. Hem yarışmacı hem de izleyenler bu soru karşısında şaşkına döndü.

Kim Milyoner Olmak İster'de “Hayvan Poposu” Sorusu Şaşkınlık Yarattı
Kim Milyoner Olmak İster'de “Hayvan Poposu” Sorusu Şaşkınlık Yarattı melek eren

ATV'de Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde sorulan bir soru şaşkınlık yarattı. Murat Yıldırım'ın yarışmacıya yöneltir soru  'Hangi hayvanın bazı türleri popolarıyla nefes alabilir?' şeklindeydi. Hem yarışmacı hem de izleyenler bu soru karşısında şaşkına döndü.

ATV’de yayınlanan ve Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde tiyatro oyuncusu Ahmet Burhan Yanık’a 30 bin lira değerindeki ilginç soru yöneltildi.

"BELGESEL İZLEMEME RAĞMEN İLK DEFA DUYUYORUM"
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacıya sorulan soru 'Hangi hayvanın bazı türleri popolarıyla nefes alabilir?'  şeklindeydi. Sorunun cevap şıkları ise, kaplumbağa, bukalemun, yarasa ve kurbağa oldu. Yarışmacı soruyu gördükten sonra büyük şaşkınlık yaşarken belgesel izlemeyi çok sevdiğini Ancak böyle bir şey daha önce hiç duymadığını dile getirdi. Yarışmacı yarı yarıya joker hakkını kullandıktan sonra iki şıkkın elenmesinin ardından doğru cevap olan kaplumbağa cevabını verdi.

YARIŞMACININ YANINA GİDEREK TEBRİK ETTİ
Doğru cevabın gelmesi ile birlikte Murat Yıldırım da yarışmacının yanına giderek tebrik etti. 25 yaşındaki yarışmacı bir sonraki soruda çekildi ve kazandığı ödül 30 bin TL oldu.

Kim Milyoner Olmak İster Kim Milyoner Olmak İster popo sorusu ATV Kim Milyoner Olmak İster son bölüm murat yıldırım son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?