İki Rahibe Yaptıkları Vurgunla Las Vegas'ta Kumar Partisi Yaptılar!

Amerika'da bir Katolik Okulunda görev yapan iki yakın arkadaş olan rahibeler okul bağışlarından ve ücretlerinden yaptıkları büyük vurgunla birlikte kaçarak kumar partilerine katıldılar.

İki Rahibe Yaptıkları Vurgunla Las Vegas'ta Kumar Partisi Yaptılar!
İki Rahibe Yaptıkları Vurgunla Las Vegas'ta Kumar Partisi Yaptılar! Elif İşçi

ABD'de bir okulda 10 yıldır görev yapan rahibeler bozdukları çeklerden hesaplarına çektikleri paralarla büyük vurgun yaptılar. Yarım milyon dolara varan vurgun sonrasında yıl başında emekli olan rahibeler soluğu Las Vegas'ta aldılar. Ardından çaldıkları paralarla kumar partilerine katılan rahibeler herkesi şaşırtmayı başardı. Polis tarafından gerçekleştirilen takip sonrasında yakayı ele veren rahibelerin kurmuş oldukları planın detayları herkesi hayrete düşürdü. 

ABD'de uzun zamandır aynı okulda çalışan iki Katolik rahibenin çalıştıkları okuldan büyük paralar çaldıkları ve kendi hesaplarına geçirdikleri belirlendi. Uzun zamandır birlikte olan iki rahibenin aynı zamanda çok iyi arkadaş oldukları belirlendi. Los Angelas kentinde bulunan bir okulda çalışan Mary Margaret Kreuper ile Lana Chang isimli rahibelerin James Katolik Okulunda görev yaptıkları öğrenildi. 

KUMAR PARTİLERİNE KATILMIŞLAR!

Okula yapılan bağışlar, ödenen okul ücretleri arasından belirli miktarları kendi hesaplarına aktardıkları belirlendi. Yaklaşık 500 bin dolarlık vurgunu 10 yıl içerisinde yaptıkları öğrenildi. Okul tarafından yapılan rutin kontroller çerçevesinde gerçek ortaya çıktı. Plan dahilinde her iki rahibe yıl başında emekli oldular. Okul yetkilileri tarafından iki rahibeye dava açılacağı özellikle belirtildi. Polis tarafından yapılan incelemeler sonrasında iki rahibe Las Vegas kentinde kumar salonlarında kumar partilerine katılırken görüntülendi. Konu hakkında geniş çaplı bir soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi. İki rahibe ise yazdıkları mektupta son derece üzgün olduklarını ve af dilediklerini açıkladılar. 

katolik rahibe ABD vurgun kumar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları