Gizli Tanık “Kedicik”ten Şok İddia: Ayna Karşısında Çıplak Namaz Kıldırdı

'Adnan Hoca' suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda soruşturma bütün hızıyla devam ediyor. soruşturma derinleştikçe Geçmiş dönemde açılan soruşturma halılardaki bilgilerde ortaya çıkıyor.

Gizli Tanık “Kedicik”ten Şok İddia: Ayna Karşısında Çıplak Namaz Kıldırdı
Gizli Tanık “Kedicik”ten Şok İddia: Ayna Karşısında Çıplak Namaz Kıldırdı melek eren

'Adnan Hoca'  suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda soruşturma bütün hızıyla devam ediyor.  soruşturma derinleştikçe Geçmiş dönemde açılan soruşturma halılardaki bilgilerde ortaya çıkıyor.

Adnan Oktar ve adamları hakkında 2013 yılında açılan fakat zamanaşımı nedeniyle düşen davanın dosyasında 'Gizli Tanık' ifadeleri ortaya çıktı. İfadeler adeta o dönemdeki örgütün faaliyetlerine de Işık tutar nitelikte. O soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan '3 Numaralı Gizli Tanık'   Adnan Hoca grubunun içerisinde kaldığı dönemde yaşadıklarını bütün detaylarıyla anlatmış.

ÇARPIK İLİŞKİLER
Adnan Hoca suç örgütünün içerisindeki çarpık ilişkiler ve yapının nasıl işlediğini ortaya koyan gizli Tanık ifadelerinde 3 numaralı gizli Tanık örgütü çocuk yaşta girdiğini ve örgüt içerisinde 40’tan fazla kişiyle ilişkiye girdiğini söylüyor. Gizli Tanık ifadesinde,  "16 yaşımdayken, sonradan Adnan Hoca grubundan olduğunu öğrendiğim bir şahısla tanıştım. Bana dini telkinlerde bulundu, ibadet etmem gerektiğini ve bu ibadeti herkes tarafından bilindiği şekilde değil de günde iki vakit; sabah akşam ikişer rekât halinde ve her rekâtta birkaç kelime söyleyerek yapabileceğimi söyledi. Hatta çırılçıplak da yapabileceğimi söyledi. Bana mantıksız gelmişti ama yapılan telkinlerle ben de buna inanmaya başladım. Kısa bir süre sonra beni grubun diğer üyelerinin de kaldığı evlere götürmeye başladı. Erkek arkadaşımın telkinleri sonucunda kendisinin grubundaki diğer arkadaşlarıyla birlikte olmamın sevap olacağına inanmaya başladım."

"HASTALIK KAPTIM"
"Bu dönemde arkadaş grubunun üyesi olan A.T, A.A, A.Ç, A.A.B, A.A, A.K, B.B, B.Y, B.S, H.A, C.Y, C.G, E.E, F.T, F.K, H.E, İ.T, K.K, M.M, M.D, N.A.K, N.N, O.B, U.Z, Ö.B, A.S.E, S.U, S.A, S.S, S.K, S.M, T.K, U.S.T adlı şahıslarla çeşitli şeklilerde ilişkiye girdim. Bu ilişkiler sebebiyle cinsel hastalıklara yakalandım. Tedavi gördüm. Bu hastalıklara diğer bazı kızlar da yakalanmıştı. Doktor bu hastalığın sebebini çok eşlilik olarak açıklamıştı. Grubun içinde 'Cariye' olarak bilinen kızların evine gidip gelmeye başladım. 'Abi' olarak nitelendirilen Adnan Hoca'nın yazdığı iddia edilen kitaplar sürekli okutuluyordu. 'Kardeşler' olarak nitelendirilen grubun evlerinde de sürekli ilişkiler oluyordu. Buradaki B.G, T.A.T, D.A, Ç.Y, S.S, B. ve İ. adlı kızlar da aynı şeyi yapıyordu." 

"TEVRAT ANTALYA'DAN ÇIKACAK"
"Adnan Hoca'dan '100 senede bir gelen kurtarıcı' olarak bahsediliyordu. Erkeklerle ilişkilerin Kardeşler'e ve Adnan Hoca'ya itaatin bir gereği olduğu, bunun bir 'hizmet' olduğu ve karşılığının da öbür dünyada görüleceği söyleniyordu. Onların arasından ayrılanın da cehenneme gideceği söylenerek sürekli baskı yapılıyordu. Grup üyelerine ağırlığın cinselliğe değil dini bilgilere verilmesi gerektiğini söylediğimde Abi'nin (Adnan Hoca) bu konuları iyi bildiğini, sadece itaat etmem gerektiğini söylediler."

"LÜKSÜN CAZİBESİ..."
"Evlerdeki koltuklar genelde altın varaklı aynalar, plazma televizyonlar, şirketlerde de genelde deri koltuklar kullanılarak lüks ve cazip bir hava oluşturuluyordu. Özellikle yatak odalarında yatağın karşısında aynalı bir dolap olurdu. Kişinin kendi boyun bölgesi ve (bazı mahrem noktalarına) bakması haram kabul edildiğinden bu bölgelerin ancak aynaya bakılarak görülebileceği söyleniyordu. Bir gün Ortadoğu'ya hâkim olunacağı, Antalya bölgesinden Tevrat'ın en eski halinin çıkacağı, bunun da bizim kutsal kitabımız ile aynı olacağı söyleniyordu. Kardeşler 'Abi'yi hayvanlarla konuşurken gördüklerini söyleyerek onu gözlerinde büyütmeye çalışıyorlardı."

 

adnan oktar adnan hoca operasyon son dakika suç örgütü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500