Genç Kızı Ormana Götürüp Darp Etmişlerdi! Gözaltına Alındılar…

Antalya'da tartıştıkları Bir genç kıza ormanlık alana götürerek darp ettikleri iddia edilen 6 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler arasında 3 kişinin 18 yaşından küçük olduğu öğrenildi.

Genç Kızı Ormana Götürüp Darp Etmişlerdi! Gözaltına Alındılar…
03 Şubat 2019 - 15:40

Antalya'nın Kepez ilçesi var saat mazı dağında yaşanan olayda 3ü kız 6 kişi iddiaya göre bilinmeyen bir nedenle tartıştıkları Genç Bir Kızın ormanlık alana götürerek tarif etti. Dakikalarca genç kızın saçından sürükleyip tekme tokat atarak döven Grup Daha sonra da parasını gasp etmeye çalıştı. Amatör kamera tarafından şiddet görüntüleri saniye saniye kaydedildi.

GÖZALTINA ALINDILAR

Darp konusu ile ilgili Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yazılı bir açıklama yapıldı. Antalya Cumhuriyet savcılığının yaptığı yazılı açıklamada darp olayını gerçekleştiren şüphelilerin tespiti ve ek alanlarına yönelik ayrıntılı soruşturma yürütüldüğü ve Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından eş zamanlı operasyonda aralarında 18 yaşından küçük üç çocuk olmak üzere toplam 6 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

Editor:  Haberra

YORUMLAR

  • 0 Yorum