Gelinim Mutfakta 23 Temmuz 2018 Yeni Yarışmacılar Fatma Hanım ve Gelini Kimdir - Gelinim Mutfakta 23 Temmuz Son Bölüm

23 Temmuz Gelinim Mutfakta yeni bölümde yeni yarışmacılar Fatma Hanım ve gelini merak ediliyor. Geçtiğimiz haftanın finalinde yarışmaya veda eden Çiğdem Hanım ve gelini Elif yine ardından bu hafta Fatma Hanım ve gelini yarışmaya dahil oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta 23 Temmuz yeni bölümde neler oldu? 23 Temmuz gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 23 Temmuz 2018 Yeni Yarışmacılar Fatma Hanım ve Gelini Kimdir - Gelinim Mutfakta 23 Temmuz Son Bölüm
Editör: Haberra
22 Temmuz 2018 - 22:16

23 Temmuz Gelinim Mutfakta yeni bölümde yeni yarışmacılar Fatma Hanım ve gelini merak ediliyor.  Geçtiğimiz haftanın finalinde yarışmaya veda eden Çiğdem Hanım ve gelini Elif yine ardından bu hafta Fatma Hanım ve gelini yarışmaya dahil oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta 23 Temmuz yeni bölümde neler oldu?  23 Temmuz gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasının geçtiğimiz Cuma günü yapılan haftanın finali oldukça üzücü anlara sahne oldu. Gelinim Mutfakta’ya haftanın finalinde veda eden isimler Elif ve kayınvalidesi Çiğdem Hanıma oldu. Oldukça renkli bir yarışmacı olan Elif ve kayınvalidesinin yarışmaya veda etmesi Fatih Ürek başta olmak üzere bütün yarışmacıları üzdü. Gelinim Mutfakta Cuma haftanın finalinin ardından yeni yarışmacılar Fatma Hanım ve gelini yarışmaya dahil oluyor. Yayınlanan fragmanda gelinin kim olduğu gösterilmezken kayınvalideye sorulan soruda gelinini “bir kelimeye dört kelime ile cevap verir” şeklinde tanımlaması dikkat çekti. İşte Gelinim Mutfakta 23 Temmuz son bölümde yaşananlar...

YORUMLAR

  • 0 Yorum