Firmanız İçin İdeal Promosyon Kalem Seçenekleri

Firmalar için Promosyon Kalem ve promosyon ürünler

Firmanız İçin İdeal Promosyon Kalem Seçenekleri
Firmanız İçin İdeal Promosyon Kalem Seçenekleri Şener Koştu
Dizayn Promosyon olarak, hem firmanızda yer alan kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız hem de firmanızın tanıtımını gerçekleştirme imkanı sağlayacağınız kaliteli promosyon kalem çeşitlerini, platformumuz üzerinden sizlere sunuyoruz. Platformumuz ile dilediğiniz promosyon kalem ürününü seçtikten sonra, sipariş adımlarında Whatsapp destek hattımıza erişip, sipariş adedi, baskı tercihi ve teslimat tarihi hakkında taleplerinizi iletme imkanından faydalanmanızı sağlıyoruz. 3D secure ödeme yöntemi kapsamında güvenilir sipariş adımları tamamlama işlemi ardından tam tarihinde ürünlerinizi sizlere iletiyoruz. 
Promosyon Kalem Ürünleri Modelleri
Promosyon kalem ürün modellerimiz hakkında bilgiler şu şekilde sıralarız:
• KS 525 Kalem Seti: İçerisinde roller ve tükenmez kalem olmak üzer iki farklı tip kalemi bulunduran ve lazer tampon baskı uygulamasına uygun olan ürün seçeneğimizidir.
• BS 05 Boyama Seti Kalemleri: Yarım boyda üretilmiş ve 6 farklı renkten oluşan, kalem traş kapaklı kutu ile sizlere sunduğumuz, serigraf ve tampon baskıya uygun kalem seti ürünümüzdür.
• MK 242 Metal Kalem: Metal tükenmez kalem tasarımında sunduğumuz, beyaz, kırmızı, siyah, sarı ve yeşil gibi renk detaylarına sahip, lazer uv ve tampon baskıya uygun, mavi renk mürekkepli ürün modelimizdir.
• FK 215 Fosforlu Kalemler: Pembe, sarı ve yeşil tasarımlar ile sunduğumuz, fosforlu özelliğe sahip, tampon uv baskıya uygun ürünlerimizdir.
Farklı tipte ve tasarımda sunduğumuz promosyon plastik kalem ve metal kalem ürünleri üzerine firmanıza ait dilediğiniz detayları kaliteli baskı tekniklerimizden yararlanarak uygumla taleplerinizi gerçekleştirip, ürün modellerine platformumuz üzerinden ulaşırsınız. 
Promosyon Plastik Ve Tükenmez Kalem Ürünleri
Promosyon plastik ve tükenmez kalem tasarımlarımız hakkında detayları şu şekilde sıralarız:
• PK 135 Plastik Kalem: Zincirli banko kalemi olarak bilinene bu ürünümüz, firmanıza ait bilgileri tampon ve uv baskı ile uygulamaya uygun, farklı renk seçeneklerinde sunduğumuz kaliteli promosyon ürünümüzdür. 
• PK 132 Plastik Kalem: Zincirli banko kalemi olan ve dış tasarımında yeşil, sarı, mavi, kırmızı gbi renklerde şerit geçişlerine yer verdiğimiz, tampon ve uv baskıya uygun ürünümüzdür.
• KS 511 Kalem Seti: İçerinde 2 adet versatil tükenmez kalem bulunan, lazer tampon baskıya uygun ürünümüzdür.
• MK 241 Metal Kalem: Tek şekilde sipariş verebileceğiniz promosyon tükenmez kalem olan, beyaz, pembe, kırmız , siyah gibi dış tasarım renklerine sahip, laze ve uv tampon baskıya uygun ürünümüzdür. 
promosyon kalem promosyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!