Eski Eşini İş Arkadaşı ile Aşk Yaşadığı İçin Boğarak Öldürmüş

Muğla'da eski eşi 35 yaşındaki Fulya Arpat'ı, boğarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan 44 yaşındaki T.K.'nin savcılıkta verdiği ifade ortaya çıktı. Katil zanlısının eski eşini Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı A.Ş. ile Aşk yaşadığı için öldürdüğü söylediği öğrenildi. savcılıkta cinayeti büyük bir soğukkanlılıkla anlatan T.K., "Bir süre ağzını kapadıktan sonra boğazını sıktığımı hatırlıyorum. Sonra Fulya'nın kolları yana doğru düşüp, derin nefes verdiğini görünce öldüğünü anladım. Fulya'nın üzerini örttüm. Banyoya gidip, elimdeki yüzümdeki kanları yıkadım" ifadelerini kullandı.

Eski Eşini İş Arkadaşı ile Aşk Yaşadığı İçin Boğarak Öldürmüş
Eski Eşini İş Arkadaşı ile Aşk Yaşadığı İçin Boğarak Öldürmüş melek eren

Muğla'nın Menteşe ilçesinde bir  şirkette jeoloji mühendisi olarak çalışan 44 yaşındaki T.K.,  22 Eylül Cumartesi günü sabah saatlerinde Hamdibey Polis Merkezi'ne giderek bir yıl önce Boşandığı eşi Fulya Arpat'ı uyurken boğarak öldürdüğünü söyleyip teslim oldu. T.K.'nin ifadesi doğrultusunda polis ekipleri Recai Güreli Caddesi'nde yer alan apartmanın 2'nci katındaki daireye gittiklerinde 7 yaşındaki kız çocuğu ve 10 yaşındaki erkek çocuğu annesi Fulya Arpat'ın cansız bedenini buldu. Yapılan Araştırma sonucunda kadının Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı personeli olduğu anlaşılırken Olay yerinde yapılan incelemenin ardından ceset Morga götürüldü. Genç kadının iki gün önce çocuklarını Zonguldak'ta yaşayan ailesinin yanında gönderdiği ortaya çıktı. Polis ekipleri aynı zamanda cinayetin işlendiği nerede genç kadının yaşadığını eski eşi T.K.'de ise anahtar bulunduğunu belirledi. genç kadının Babası emekli öğretmen Abdullah A., haberi aldıktan sonra olay yerine gelerek gözyaşı döktü. Cinayet itirafın ardından 23 Eylül tarihinde adliyeye sevk edilen eski koca tutuklandı.

'İLİŞKİSİ OLDUĞUNA DAİR ŞÜPHEYE KAPILDIM'

Tutuklanan T.K. savcıya verdiği ifadede eski eşinin birlikte çalıştığı Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı A.Ş. ile ilişki yaşadığımda şüphelendiğini belirterek, "Fulya, telefonunun bozulduğunu eski telefonundaki resim ve kayıtları başka telefona aktaramadığını söyleyince kendisine hem telefon hem de harici bellek satın alıp verdim. Eski telefonundaki tüm kayıtları bu harici belleğe aktardı. Bu süreç içerisinde Fulya'nın bazı davranışlarından ve özellikle annesinin bana anlattıklarından başka bir erkekle ilişkisi olduğuna dair şüpheye kapıldım. Bu şüphemi gidermek için harici belleği daha önce bana verdiği anahtarla Fulya'nın evine girip, alarak, Ula'daki evime götürdüm. Söz konusu harici belleği incelediğimde Fulya'nın cep telefonuna WhatsApp'tan önce A. bey sonra da 'Mr. President' olarak kaydettiği ve fotoğraflarından kendisini tanıdığım, çalıştığı kurum olan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı olduğunu bildiğim A.Ş. ile görüştüğünü ve ilişkisinin bulunduğunu anladım. Bu şekilde boşandıktan sonra telefonunu bana aldırdığı, spor salonu masrafını ve kredi taksitlerini hatta telefon faturalarını, araç kasko paralarını bile bana ödettiği halde başka bir erkekle ilişki yaşadığını öğrenince doğal olarak sinirlendim. 17 Eylül 2018 tarihinde bu hususları konuşmak için Fulya'yı Ula'daki evime çağırdım. Çocuklar da evdeydi. Çocuklarım ile birlikte Zonguldak'a gitmeye karar verdim ve 19 Eylül tarihinde Fulya'dan çocukları istediğim okula kaydetmeyi sağlamak için vekalet vermesini istedim; ama Fulya buna rıza göstermedi. Vekaleti alamayınca Fulya'ya haber vermeden çocukları da alarak 20 Eylül tarihinde Zonguldak'a gittim. Çocukları babamın evine bırakıp ertesi gün Muğla'ya döndüm." dedi.  

CİNAYETİ SOĞUKKANLIKLA ANLATTI

Cinayet günü boşandığı eşinin evine 20.00 sularında gittiğini ve kendisinde bulunan anahtar ile eve girdiğini söyleyen T.K. "Yol yorgunu olduğumdan gece saat 01.00'den sonra oğlum Derin'in yatak odasında uyuya kalmışım. Saat 02.00 sıralarında Fulya'nın evdeki kediyle konuşmalarından ve seslerinden eve geldiğini anladım. Ben evin girişinde sağda bulunan odada uyuyordum. Kapı kapalıydı. Bu nedenle Fulya benim evde olduğumu görmedi. Fulya'nın sesleri kesilince bulunduğum odadan çıkıp yatak odasına geçtim. Fulya'nın yatağında uyuyakaldığını ve telefonunda YouTube'dan bir videonun çalışır durumda olduğunu gördüm. Fulya'nın telefonunu incelediğimde Fen İşleri Daire Başkanı ile yazıştığını ve anlattığım son gelişmeler konusunda bilgi verdiğini, daire başkanın da Fulya'yı yönlendirdiğini mesajlardan anladım. Benim açtığım velayet davası dosyasında Fulya'nın benim çocuklardan uzaklaştırılmam talebini içeren bir dilekçesini de görünce birden kendimi kaybettim. Mutfaktan siyah saplı bir ekmek bıçağı alarak yatak odasına geldim. Ancak Fulya'nın yanına geldiğimde bıçağı kullanamayacağımı anladım ve yatağın üzerine attım. Sonra uyuyan Fulya'nın üstüne çıktım. Sol elimle ağzını kapamaya çalıştığım anda uyandı. Sadece 'Kimsin?' dediğini duydum. Bunun dışında bir şey söylediğini ya da bağırdığını hatırlamıyorum. Şiddetle ağzını kapamaya devam ettim. Direnip, yüzümü ve kollarımı tırmaladı. Fulya'yı durdurabilmek için kafasını sağ kolumun arasına aldım. Sol elimle de ağzını kapamaya devam ettim. Fulya'nın tekmelemesiyle de yatak bazası başlığından ayrıldı. Bir süre bu şekilde ağzını kapadıktan sonra boğazını sıktığımı da hatırlıyorum. Sonra Fulya'nın kolları yana doğru düşüp derin bir nefes verdiğini görünce öldüğünü anladım. Fulya'nın üzerini örttüm. Banyoya gidip elimdeki yüzümdeki kanları yıkadım ve Fulya'nın telefonu ile şarj cihazını alarak evden çıktım. Önce intihar etmeye karar verdim ama çocuklarımı da düşünerek bundan vazgeçtim. Fulya'nın cep telefonundaki daire başkanı ile olan yazışmalarını Fen İşleri Daire Başkanlığı personellerinin kayıtlı olduğu WhatsApp grubuna gönderdikten sonra polise teslim oldum." dedi.

 

muğla kadın cinayeti eski koca son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!