Eşini Aşığıyla Evde Yarı Çıplak Basmıştı! O Kocanın Emniyette Verdiği İlk İfade Ortaya Çıktı

Zonguldak'ta işe gittiğini söyleyerek evden çıkmam ve geri döndüğünde eşini Ayşe ile birlikte yarı çıplak halde evde basan koca emniyetteki ifadesinde, "O sabah işe gitmek için evden çıktım. Bu sırada Bayram yanımdan arabayla geçti. Ben de şüphelenip eve geri döndüm" ifadelerini kullandı.

Eşini Aşığıyla Evde Yarı Çıplak Basmıştı! O Kocanın Emniyette Verdiği İlk İfade Ortaya Çıktı
Eşini Aşığıyla Evde Yarı Çıplak Basmıştı! O Kocanın Emniyette Verdiği İlk İfade Ortaya Çıktı melek eren

Zonguldak'ta işe gittiğini söyleyerek evden çıkmam ve geri döndüğünde eşini Ayşe ile birlikte yarı çıplak halde evde basan koca emniyetteki ifadesinde, "O sabah işe gitmek için evden çıktım. Bu sırada Bayram yanımdan arabayla geçti. Ben de şüphelenip eve geri döndüm"  ifadelerini kullandı.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde eşini evde başkasıyla yakaladıktan sonra darp eden Soner U.'nun emniyette verdiği ifadeler ortaya çıktı. Komşuları olan Bayram’ı sık sık çevrede gördüğünü söyleyen ve şüphelenerek takip ettiğinde durumu belirlediğini anlatan koca,  o Sabah evden çıktıktan sonra Bayram'ın yanından arabayla geçtiğini ve şüphelenerek eve geri döndüğünü söyledi. Aşığı ile evde yakalanan Şenay U.  ise "Bayram ile kahvaltı yaptıktan sonra eşim geldi. Bayramı darp etti. Beni de darp etti. Şikâyetçiyim"  ifadelerini kullandı.

"BAYRAM'I SIK GÖRMEYE BAŞLADIM"
 Soner U’nun ifadeleri şu şekilde; "8 yıllık evliyiz. Eşimin başka bir erkekle ilişkisinin olduğunu hissettim. Benim yan köyümde ikamet eden Bayram, son birkaç aydır sürekli olarak benim çevremde dolanıyordu. Mesela köye gideceğim zaman bu hemen benim arabamın arkasında oluyordu. Genelde son zamanlarda karşıma çıkıyordu. Şenay sürekli telefonuna şifre koyardı ve nereye gitse telefonu yanında götürürdü. O sabah saat 07.25'te işe gitmek için evden çıktım. Servise gittim. Servisi beklerken Bayram benim yan tarafımdan arabasıyla geçerek karşı istikamete gidiyordu. Ben de hemen şüphelenerek arkadaşım Turgay ve eşimin abisi Sezer'i arayarak benim evin çevresine gelmelerini istedim.

"BAYRAM BANA DA VURDU"
“Eşimi eve gelmeden aradım. Telefonu açmadı. İkinci kez aradığımda telefonu açtı. Ne olduğunu sordu. Hastaneye gideceğimi söyledim. Evin kapısını çaldım. 5 dakika boyunca açılmadı. Sonra eşim kapıyı açtı. Elimde bir sopa vardı. Ben 'Evde kim var?' dedim. Eşim 'Kimse yok' dedi. Evi aramaya başladım. Ancak şahsı bulamadım. Bu sırada banyodan çıkıp kaçmaya çalışan Bayram'ı kapıda gördüm. Eşimin abisi bu şahsı yakaladı. Bayram kaçmaya çalışıyordu. Bize saldırıp vurmaya başladı. Ben de elimdeki sopa ile birkaç defa vurdum.”

"ELİME TEKME ATTI, SERÇE PARMAĞIM ACIDI"
“Bu esnada eşim kaçarak evin kapısını kapattı ve evden çıkmadı. Biz de Bayram'ı yakaladık ve gelen polislere teslim etmek üzere muhafaza ettik. Bayram beni görünce elime doğru tekme attı ve sağ serçe parmağım bu esnada çok acıdı. Ben de sopa ile kendimi korudum. Eşime hiç vurmadım, Bayram'dan ve eşimden şikâyetçiyim."

"KAHVALTI YAPTIKTAN SONRA OTURUYORDUK"
Kocasını aldatan ve aşığı ile evde basılan Şenay U. ise "Evde Bayram ile kahvaltı yaptıktan sonra oturuyorduk. Eşim beni aradı. 'Kapıyı aç, ben geldim, hastayım biraz' dedi. Ben de Bayram evde olduğu için kapıyı hemen açmadım. 10 dakika bekledim. Sonra kapıyı açtım. Kapıyı açtığımda eşimin elinde sopa vardı. Yanında üvey abim ve dayımın oğlu da vardı. Soner içeri gireceği sırada Bayram evin koridorundaydı. Eşim Soner, Bayram'ı görünce bağırarak darp etmeye başladı. Soner, Bayram'a vurmaya başlayınca Sezer ile Turgay da Bayram'a vurmaya başladılar. Bayram'ı darp ederek eşim Soner bana 'Evden çık!' diye bağırıp göğüs bölgemin ortasına ve kafama vurdu. Ben evden çıkarken polisler geldi. Eşimden şikâyetçiyim." ifadelerini kullandı.

 

zonguldak ereğli koca evde sevgilisi ile basılan kadın son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Deniz Çakır Hakkında Flaş Gelişme! 1 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları