Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Son Noktayı Koydu! Kurban Bayramı Tatili 9 Gün Olacak Mı?

Son Dakika haberi! Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim kalın Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı. İbrahim kalın açıklamasında Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarıldığını duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Son Noktayı Koydu! Kurban Bayramı Tatili 9 Gün Olacak Mı?
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Son Noktayı Koydu! Kurban Bayramı Tatili 9 Gün Olacak Mı? melek eren

Son Dakika haberi! Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim kalın Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı.  İbrahim kalın açıklamasında Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarıldığını duyurdu. 

Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim kalın, "Bu Cuma günü sayın cumhurbaşkanımız 100 günlük icraat programını paylaşacak"  ifadelerini kullandı. Kalın, aynı zamanda herkesin Merak ettiği Kurban Bayramı tatili sorusunun yanıtını da verdi. İbrahim kalın Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarıldığını söyledi.

İşte İbrahim Kalın'ın sözlerinden satır başları:

"CUMHURBAŞKANIMIZ CUMA GÜNÜ 100 GÜNLÜK PROGRAMINI PAYLAŞACAK"
Bugün kabine toplantısında yürütülen çalışmalar detaylı şekilde ele alındı. Ve cumhurbaşkanımızın Cuma günü açıklayacağı 100 günlük icraat programının detayları ele alındı.
Bu Cuma günü sayın cumhurbaşkanımız 100 günlük icraat programını paylaşacak. 400 projenin bu 100 günlük icraat programı çerçevesinde detayları kabine toplantısında ele alındı.

"GÜVENLİK MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK"
Bölgesel ve küresel hadiselerden kaynaklı güvenlik mücadelemiz de devam edecek. İlgili bütün güvenlik birimlerimiz kendi aralarında oluşturdukları eş güdüm sayesinde teröre darbe üzerine darbe vurmaktadır. Bir diğer önemli konu bildiğiniz gibi Suriye'de devam eden savaş.
Türkiye'nin duruşunun ne kadar haklı ve ilkeli olduğu kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Biz rasyonel duruşumuzu devam ettireceğiz. Türkiye tehdide asla pirim vermez. Türkiye'ye yönelik tehditkar adil kullanması asla kabul edilmez.

"KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 GÜN OLACAK"
Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak kararlaştırıldı.

"TÜRKİYE KOLAY GÖZDEN ÇIKARILACAK ÜLKE DEĞİLDİR"
Türkiye kolay gözden çıkarılacak ülke değildir, bunu herkesin bilmesi gerekir, F-35 olur başka mevzular olur, Türkiye alternatifsiz de değildir.

 

son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü ibrahim kalın kurban bayramı tatili kurban bayramı tatili kaç gün açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü