Cemal Kaşıkçı Cinayetinin Ardından Flaş Kral Selman İddiası

Suudi Arabistan ile ilgili olarak"Suudi Arabistan Üzerine: Halkı, Geçmişi, Dini, Fay Hatları ve Geleceği" isimli kitabı yazan Karen Elliot House, Kemal Kaşıkçı cinayetin ardından Suudi Arabistan Veliaht Prens Muhammed Bin Selmanın geleceği belirsizliğe düşürdüğünü iddia etti. Karen Elliot House, Veliaht prensin ya babası tarafından görevden alınacağını ya da suikast gibi şiddet yoluyla zorla ayrılacağını tahmin ettiğini söyledi. Kral Selman ilk seçeneğin daha fazla avantaj sağlayacağını belirten Karen Elliot House, Suikast gibi bir durumda Riyad’ da büyük bir karmaşa çıkacağını iddia etti.

Cemal Kaşıkçı Cinayetinin Ardından Flaş Kral Selman İddiası
Cemal Kaşıkçı Cinayetinin Ardından Flaş Kral Selman İddiası melek eren

Amerikalı araştırmacı yazar Karen Elliot House, Daha önce hakkında kitap yazdığı Suudi Arabistan ile ilgili ilginç iddialarda bulundu. Cemal Kaşıkçı cinayetin ardından Suudi Arabistan Veliaht Prens Muhammed Bin Selman ın geleceğinin belirsizliğe düştüğünü söyleyen Karen Elliot House,   ya babası tarafından görevden alınacağını ya da suikast gibi şiddet yolu ile indirileceğini öne sürdü. 

MAKALE YAZDI

Karen Elliot House,   daha önce "Suudi Arabistan Üzerine: Halkı, Geçmişi, Dini, Fay Hatları ve Geleceği"  kitabını yazmıştı. Wall Street Journal gazetesinde bir makale yayınlayan yazar, Suudi Arabistan'dan önemli bir ismin Kaşıkçı cinayeti ne ilişki Prens Muhammed'in akıl sağlığını sorguladığınız ve sonunu Roma imparatoru caligula benzettiğini yazdı.

YA BABASI İNDİRECEK YA SUİKAST

Veliaht prensin de Roma İmparatorluğu benzer bir şekilde genç çarşıda iktidara geldiğini söyleyen yazar, "büyük projeler yapmayı, büyük eğlenceler tertip etmeyi ve en önemlisi etrafındakileri aşağılamayı sevdiğini" iddia etti.  Cemal Kaşıkçı cinayetinin Prens Selma'nın geleceğini belirsizliğe düşürdüğünü söyleyen yazar ve babası tarafından görevden alınacağını ya da suikast gibi bir şiddete kurban gideceğini iddia etti.

Suudi arabistan veliaht prens kral selman cemal kaşıkçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?