Canlı Yayında Uzun Saç Sorusu Nihat Hatipoğlu'nu Güldürdü: Oğlum da Ben de Günah İşlemiş Olabilir Miyiz?

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ATV’de sahur ve iftar programları yapmaya başlayan Nihat Hatipoğlu'na canlı yayında ilginç sorular gelmeye devam ediyor. Dün gece sahur programına katılan anne oğul sordukları soru ile Nihat Hatipoğlu'nu güldürdü. Anne, "Peygamberimizin saçları uzun olduğu için ben de 4 yıl boyunca oğlumun saçlarını uzattım. Bu yüzden oğlum da, ben de günah işlemiş olabilir miyiz?" diye sordu.

Canlı Yayında Uzun Saç Sorusu Nihat Hatipoğlu'nu Güldürdü: Oğlum da Ben de Günah İşlemiş Olabilir Miyiz?
Canlı Yayında Uzun Saç Sorusu Nihat Hatipoğlu'nu Güldürdü: Oğlum da Ben de Günah İşlemiş Olabilir Miyiz? melek eren

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ATV’de sahur ve iftar programları yapmaya başlayan Nihat Hatipoğlu'na canlı yayında ilginç sorular gelmeye devam ediyor.  Dün gece sahur programına katılan anne oğul sordukları soru ile Nihat Hatipoğlu'nu güldürdü.  Anne, "Peygamberimizin saçları uzun olduğu için ben de 4 yıl boyunca oğlumun saçlarını uzattım. Bu yüzden oğlum da, ben de günah işlemiş olabilir miyiz?" diye sordu.

Nihat Hatipoğlu'nun 17 Mayısta canlı olarak yayınlanan sahur programına katılan anne ve oğul merak ettikleri ilginç soru ile Nihat Hatipoğlu'nu güldürdü.  Sultan Ahmet Meydanı'ndan canlı olarak yayınlanan programda,  Genç oğlu ile katılan anne ünlü İlahiyatçıya "Peygamber Efendimizin saçları uzun olduğu için ben de oğlum Musa'nın 4 yıl boyunca saçlarını uzattım. Bu yüzden oğlum da, ben de günah işlemiş olabilir miyiz?"  şeklinde bir soru yöneltti.

"PEYGAMBERİMİZİN SAÇI BU KADAR UZUN OLMAMIŞTI"
Hem Nihat Hatipoğlu hem de izleyenler genç Musa'nın Bir Hayli uzun olan saçları karşısında şaşkına döndü.  Hatipoğlu soruyu yönelten anneye, "Biz gençleri küpeleri de olsa, dövmeleri de olsa, piercingleri de olsa seviyoruz. Onlar iyi niyetliler. Doğruyu yanlışı ayırdıkları gün en doğru neyse onu yaparlar. Sevgili Musa, evet Peygamberimizin saçı uzundu. Ama bu uzunluk kulak memesini pek geçmemiş, hiç bu kadar uzun olmamıştır.” yanıtını verdi. 

"YETERİNCE UZATMIŞSIN SAÇLARINI, HEVESİNİ ALMIŞSINDIR"

 Hatipoğlu daha sonra, “Bence Musa yeterince uzatmışsın saçlarını, hevesini almışsındır. Sen en iyisi iyi bir berberde saçlarını kestir. Dini açıdan hiçbir engeli yok. Günah içinde değilsin. Sadece annen peygamberlerimizin saçı uzun dediği için uzattın. Fakat yeniden söylüyorum bu kadar uzun değildi saçları." ifadelerini kullandı. 

"SAÇLARIMI KESMESEM OLMAZ MI?"
Musa ise bu yanıtı üzerine ünlü ilahiyatçıya, “beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ama saçlarımı kesmesem olmaz mı?” diyerek hem Nihat Hatipoğlu hem de o sırada Orada bulunan vatandaşları güldürdü.

 

nihat hatipoğlu sahur canlı yayın soru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?