Canlı Yayında Şok İtiraf! Kocasını Yatakta Bastı, Sonrası Daha da Vahim

Kanal D’nin sabah programı 4 kadın zamanında bugün şoke eden bir ihanet olayı gündeme geldi. Programa katılan Nilüfer Pehlivan isimli Kadın eşinin sık sık kendisini aldattığını belirterek kumasıyla tanışma hikayesini anlattı.

Canlı Yayında Şok İtiraf! Kocasını Yatakta Bastı, Sonrası Daha da Vahim
Canlı Yayında Şok İtiraf! Kocasını Yatakta Bastı, Sonrası Daha da Vahim melek eren

Kanal D'de yayınlanan 4 kadın zamanı programında gündeme gelen ihanet olayı akıllara durgunluk verdi. Nilüfer Pehlivan isimli bir kadın canlı yayına katılarak eşinin sayısız defa kendisini aldattığını ve hatta bir seferinde eşini başka bir kadınla yatakta yakaladığını iddia etti. Kumasıyla tanışma hikayesini anlatan kadının hikayesi stüdyoda buz kestirdi.

ZAMANLA DEĞİŞTİ

Henüz 15 yaşındayken eşiyle severek evlendin söyleyen kadın zaman içerisinde kocasının değiştiğini ve kendisine şiddet uygulamaya başladığında öne sürdü. Genç kadın, "Kocam bir gün beni Sipil dağına götürdü. Orada üzerimi çıkardı ve darp etti. Ardından beni o dağda çırılçıplak ölüme terk etti. Şu anda 17 yerimden darp edildiğime dair raporum var." ifadelerini kullandı. 

SIK SIK ALDATIYORDU

Nilüfer Pehlivan eşinin kendisini sık sık aldattığını belirterek koması ile tanışma hikayesini de anlatınca stüdyoda ki herkes büyük şaşkınlık yaşadı. Bazen kocasının evden gittiğini ve uzun süre gelmediğini söyleyen Nilüfer Hanım, “Eşim eve gelmediği zamanlar ben de ailesine derdimi anlatıyordum. Ailesi de "Kocan sana sürpriz yapacak. Ev alacak." diyerek beni oyalıyordu. Bir gün eşim evden gittikten 4 ay sonra gece 11 gibi kapıya geldi ve "Sana bir sürprizim var." diyerek beni dışarıya çağırdı. Dedi. 

KUMASIYLA TANIŞTI

Kadın hikayenin devamında “Arabaya bindik ve bir yere doğru gitmeye başladık. Eşim o sırada alkol almak için yol kenarındaki bir marketin önünde durdu. O marketteyken arabada telefonu çalmaya başladı. Dürdane diye bir kadının aradığını gördüm. Telefonu açıp 'Efendim' dediğimde bana "Sen kimsin?" diye yanıt verdi. Karısı olduğumu söyleyince, "Ben de imam nikahlı karısıyım." dedi sırada kocam arabaya geldi. Telefonu açtığım için bana iki tokat vurdu ve kapıları kilitledi. Ben ağlayarak, "Beni o kadına götürme." diye yalvardım. Fakat beni dinlemedi. Çiftliğe gittiğimizde kadın yanımıza geldi. Ben de eşime, "Beni bu kadına mı değiştin?" diyerek ağlamaya devam ettim. Sonra kadın bana, "Yeni evine hoş geldin kumacım." dedi ve beni arabadan indirmeye çalıştı. Direndiğim zaman eşimle birlikte beni yaka paça eve attılar. Ardından kumam bana, "Sen kadın olsaydın bu imkanlar sana sunulurdu." dedi. Ben de ona yanıt verince tokat attı ve artık durumu kabul etmemi söyledi. Yapacak hiçbir şeyim kalmadığı için kuma olmayı kabul ettim ve "Beni eve bırakın. Yarın bana kahvaltıya gelin konuşalım." dedim. İkisi de uyuşturucu madde almışlardı. Eşim bana "Daha karpuz keseceğiz. Nereye gidiyorsun?" dedi ve orada ahlaksız teklifte bulundu. O sırada evde üç çocuğun daha olduğunu gördüm. "Çocuklar eşimden mi?" diye sorduğumda, kadının eski kocasından olduğunu öğrendim. İfadelerini kullandı. Bu iddiaların ardından Nilüfer hanımın Kocası da canlı yayına bağlanarak, "Benim burada kimseye hikaye anlatacak durumum yok. Eşim kumasıyla tanışmak istedi ben de götürdüm tanıştırdım."  dedi.

KANAL D 4 kadın zamanı kanal d aldatma şok itiraf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü