Bu Karışım 21 Günde Sigarayı Bıraktırıyor

Sigaranın sağlığa zararlarını bilmeyen yok Ancak sigara tiryakileri için bazen sigarayı bırakmak imkansız gibi görünebiliyor. Elbette böyle durumlarda insanlar sigara isteğini doğal yollarla azaltmak istiyor. İşte sigara isteğinizi azaltacak oldukça kolay doğal yöntem…

Bu Karışım 21 Günde Sigarayı Bıraktırıyor
Editör: Haberra
06 Ocak 2019 - 19:23

Sağlığı tehdit eden Kötü alışkanlıkların başında sayılabilen Sigarayı bırakmak için öncelikle güçlü bir iradenin olması gerekiyor. İlk olarak sigarayı bırakmaya karar vermek ve bu konuda kararlılıktan vazgeçmemek şart. Eğer tam anlamıyla bırakmak isterseniz size yardımcı olacak çok sayıda yöntem var.  Eğer Sigarayı bırakmak için doğal yöntemler denediyseniz ve bir türlü başarılı olmadıysanız bir de bugün sizler için hazırladığımız yöntemi deneyin deriz. Tabii ki bir uzmandan Yardım alarak sigarayı bırakma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. Ama evde kendi yöntemlerinizle sigarayı bırakmak istiyorsanız şimdi vereceğimiz karışım sizlere çok yardımcı olacak. Çünkü bu karışım sigara İsteğinizi azaltıyor ve doğal yöntemlerle sigarayı bırakmanızı sağlıyor.
Malzemeler:
- 200 ml papatya çayı 
- 1 bardak limon suyu
- 30 ml Hindistan cevizi yağı
- 1 bardak greyfurt suyu
- 30 ml zeytinyağı
- 30 ml jojoba yağı
- 5 gram taze kekik
Taze kekik bir kenara ayırarak bütün malzemeleri homojen bir kıvam alana kadar karıştırın. Daha sonra taze kekik bu karışıma ekleyerek bir tur daha karıştırın. Canınız sigara istediği zamanlarda bir çay bardağı olarak Bu karışımı tüketin ya da burnunuzun alt tarafına dudak kısmınızın Hemen üst tarafında parmağınızla sürün. Bu uygulamaya 21 gün boyunca devam edin. Daha önce bu karışımı deneyenler 21 Günün Sonunda etkisini gördüklerini söylüyorlar.


YORUMLAR

  • 0 Yorum