Böyle Olay Filmlerde Bile Görülmedi! Ustası Babası, Patronu Abisi Çıktı!

Adana'da evli ve 3 çocuk babası 54 yaşındaki Faruk Ünal yaptırdığı DNA testi sonucunda yıllar ve komşusu ve ustası olarak bildiği kişinin öz babası 26 yıl çalışıp emekliye ayrıldığı işyerinin sahibinin de ağabeyi olduğunu öğrendi.

Böyle Olay Filmlerde Bile Görülmedi! Ustası Babası, Patronu Abisi Çıktı!
Böyle Olay Filmlerde Bile Görülmedi! Ustası Babası, Patronu Abisi Çıktı! melek eren

Adana'nın Yüreğir ilçesi Akıncılar Mahallesi'nde 57 yıl önce evli ve üç çocuğu olan Ayşe Çelik S.N. adlı kişinin evine Kiracı olarak kocası ile birlikte taşında. Bu arada kadın gönlünü evli ve 6 çocuğu olan ev sahibine kaptırdı. Çift gizli saklı yasak aşk yaşamaya başlarken Ayşe Çelik art arda iki erkek çocuk Dünyaya getirdi. Çocuklar dünyaya geldikten sonra Ayşe Çelik’in kocası Ömer Ünal çıkan dedikodular nedeniyle Eşini ve çocuklarını terk etti. 5 çocuğu ile ortada kalan Ayşe Çelik ev sahibi bir baba gibi kol kanat gerdi. İddiaya göre inşaat malzemeleri satan S.N. Çelik’in çocukları Faruk Ünal (54) ve diğerlerini iş yerinde çalıştırıp sahip çıktı. Daha sonra S.N. Faruk Ünal’ı 1987 yılında R.N.’nin fabrikasında işe soktu. 2005 yılında S.N. hayatını kaybederken, Faruk Ünal da hayatı boyunca yanında olan bu kişinin hayatını kaybetmesine çok üzüldü.

ANNESİ ÖLÜNCE GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Faruk Ünal'ın annesi 2011 yılında hayatını kaybederken annesi öldükten sonra Ünal'a çevrede bulunan yaşlı vatandaşlar, "Annen ve S.N. aşk yaşadı siz de ondan sonra dünyaya geldiniz bu adamın çocuğu olabilirsiniz bunu bir araştırın" dedi. İlk başlarda duyduklarını çok önemseme ya Faruk Ünal, Daha sonra patronu olduğu kişiye "S.N. bizim de babamız olabilir annem ve babanız aşk yaşamış" dedi. Fakat Patron bu duruma inanmadı ve böyle bir şeyin olmayacağını söyledi. 2013 yılında çalıştığı yerden emekli olan Faruk Ünal Kimlikte isim yazan babasını hiç görmeden. Baba hasreti ile yanarken mahalledeki komşuları aynı şeyi söylemeye devam etti.

DNA TESTİ YAPTIRDI

Gerçeği öğrenmek isteyen Faruk Ünal S.N.'nin ailesini ve eski patronunu sıkıştırmaya edince N. ailesinin en küçük oğlu F.N. DNA testi yaptırmaya Karar verdi. Ünal ve F.N.’den alınan kan örnekleri Ile özel bir hastanede DNA testi yapıldı. Yapılan DNA testi sonucunda Ünal ve F.N.’nin yüzde 99.86 kardeş olduğu Ortaya çıktı.

adana faruk ünal film gibi olay son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü