Bim Aktüel 14 Ağustos 2018 Kataloğu ile Bu Haftanın İndirim Broşürü Yayınlandı

BİM Aktüel 14 Ağustos kataloğu ile yeni haftada indirimli olacak ürünleri tüketiciler için yayınladı. 14 Ağustos tarihli BİM Aktüel kataloğu içerisinde yine tüketicileri memnun edecek indirimler yer alıyor. BİM market, hafta içi yayınladığı Bu kataloğu her zaman olduğu gibi tek sayfa olarak hazırlanmış. Özellikle temizlik ürünlerine yer veren BİM market cuma günü yayınlayacağı yeni katalog içerisinde birbirinden cazip fiyatlı onlarca ürüne yer verecek. BİM'de bu hafta hangi ürünler indirimde sorusunun yanıtını haberimizin devamında sizler için hazırladık.

 Bim Aktüel 14 Ağustos 2018 Kataloğu ile Bu Haftanın İndirim Broşürü Yayınlandı
 Bim Aktüel 14 Ağustos 2018 Kataloğu ile Bu Haftanın İndirim Broşürü Yayınlandı melek eren

BİM Aktüel 14 Ağustos kataloğu ile yeni haftada indirimli olacak ürünleri tüketiciler için yayınladı. 14 Ağustos tarihli BİM Aktüel kataloğu içerisinde yine tüketicileri memnun edecek indirimler yer alıyor. BİM market, hafta içi yayınladığı Bu kataloğu her zaman olduğu gibi tek sayfa olarak hazırlanmış. Özellikle temizlik ürünlerine yer veren BİM market cuma günü yayınlayacağı yeni katalog içerisinde birbirinden cazip fiyatlı onlarca ürüne yer verecek. BİM'de bu hafta hangi ürünler indirimde sorusunun yanıtını haberimizin devamında sizler için hazırladık. 

BİM 14 Ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta hangi ürünler indirime girecek sorusunun yanıtı belli oldu.  Haftanın ilk aktüel ürünler kataloğu BİM market tarafından yayınlandı. Kurban Bayramı yaklaşırken bayram temizliği için bir marketten çok cazip bir kampanya bu hafta sizleri bekliyor olacak.14 Ağustos BİM Aktüel kataloğu içerisinde özellikle temizlik ürünlerinde kampanya var. Aile ekonomisine her zaman katkı sağlamayı özen gösteren ve uygun fiyatlı ürünleri tüketicilere ulaştıran BİM Market'in bu haftaki indirimleri neler İsterseniz gelin birlikte bakalım. 

BİM AKTÜEL 14 AĞUSTOS İNDİRİM FIRSATLARI
BİM Aktüel 14 Ağustos 2018
kataloğu içerisinde yer alan indirimli Ürünleri'nin listesini sizler için hazırladık. Kampanya Bugün BİM marketlerde başladı. Bim markette indirime giren ürünler;

  • 100 tablet Finish powerball 44,90 TL
  • Prey power & shine cif 2’li  16,95 TL
  • 4 kilogram Peros bulaşık deterjanı 11,50 TL
  • 8 kilogram Omo toz deterjan 39,90 TL
  • Güldal çamaşır suyu 8,25 TL
  • Bir buçuk litre Bulut Konsantre yumuşatıcı 8,95 TL
  • Bir buçuk litre Miss sıvı Arap sabunu 6,75 TL
  • 1 litre Miss kireç çözücü 6,95 TL
  • 2 litre Orka beyaz sirke 3,45 TL

BİM 14 Ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğu ile indirime girecek ürünler bu şekilde. Bim marketin indirimli ürünlerini kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun çünkü kampanya bugün başladı. Tüketiciler tarafından merakla beklenen ürünleri kaçıran kaybediyor.

BİM Aktüel 14 Ağustos kataloğu BİM 14 Ağustos 2018 aktüel BİM Aktüel 14 Ağustos 2018 14 Ağustos BİM Aktüel kataloğu aktüel ürünler bim aktüel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü