Bakan'ın İş Teklifi'ni Reddetti!

Bursa İnegöl'deki bir fuar açılışında firmalardan birinde çalışan Meltem Sert'e Bakan Müezzinoğlu tarafından iş teklif edildi. Sert ise Bakan'ın teklifini nazikçe reddetti.

Bakan'ın İş Teklifi'ni Reddetti!
Bakan'ın İş Teklifi'ni Reddetti!
Bursa'nın İnegöl ilçesinde düzenlenen MODEF EXPO 2015 fuarı ile birçok yerli ve yabancı ziyaretçiye kapılar açıldı. Açılışta stantları gezen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, firmaların bir tanesinde satış temsilcisi olarak çalışan, Arapça ve İngilizce bilen Meltem Sert'e “Gel bizim Bakanlıkta görev verelim sana” diyerek iş teklifinde bulundu. teklifi nazikçe reddeden genç kız ise  “Ben vefalı bir insanım, şu anki patronumu bırakıp bu teklife evet diyemem” şeklinde cevap verdi. "DEVLET VEFASI HERŞEYDEN ÖNCE GELİR" Bakan Müezzinoğlu ise iş teklifini reddeden Meltem Sert'e “Devlete olan vefa her şeyden önce gelir” diyerek karşılık verdi. "ATANAMADIM" Bakanın fuar alanından ayrılmasından sonra basın mensupları Meltem Sert'e bazı sorular yöneltti. "Neden iş teklifini reddettiniz" sorusuna ise Ayak üstü söylenen laflara inanmadığım için teklifi reddetmiştim. Gerçekten iş teklifi olursa, ciddi bir şekilde konuşulur. Arapça ve İngilizce biliyorum. Tabi bunun yanı sıra atanamadığımı da söyledim. Fakat ona cevap vermedi. Ben köyde büyüdüm. Ailem bin bir güçlükle beni üniversiteye gönderdi. Üniversiteyi bitireyim, kendi bölümümle ilgili bir yere yerleşeyim istedim. Dört sene okudum ama kendi bölümümle ilgili hiçbir yere giremedim. Sağlık kurumları işletmeciliği okudum. Neden çünkü ataması yok. Tek bir kişi bile almıyorlar. Ben de iki dil bildiğim için dış ticaret yapabiliyorum. Benimle birlikte okuyan arkadaşlarımın tamamı şu anda açıkta. Atama istedik, geçiştirdi gibi” diyerek cevap verdi.  
Bakan Müezzinoğlu'ndan iş teklifi Bakan'dan iş teklifi bakanın iş teklifi bakanın iş teklifini reddetti bakanın teklifini reddeden Meltem Sert MODEF EXPO 2015 fuarı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Sağlık Bakanı'ndan i
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!