Antalya'da Gelen 'Uçak düştü' İhbarı Ekipleri Harekete Geçirdi!

Antalya Manavgat’ta bir zirai ilaçlama uçağının düştüğü ihbarı alındı. İhbar üzerine ekipler harekete geçti. Antalya Manavgat ilçesinde Jandarma ekiplerine gelen ‘Uçak düştü’ iddiası hem Jandarma hem itfaiye hem de sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Ekipler yaptıkları inceleme sonrasında gelen ihbarın asılsız olduğunu belirledi.

Antalya'da Gelen 'Uçak düştü' İhbarı Ekipleri Harekete Geçirdi!
Editör: Haberra
22 Haziran 2017 - 11:31

Antalya Manavgat’ta bir zirai ilaçlama uçağının düştüğü ihbarı alındı. İhbar üzerine ekipler harekete geçti.
Antalya Manavgat ilçesinde Jandarma ekiplerine gelen ‘Uçak düştü’ iddiası hem Jandarma hem itfaiye hem de sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Ekipler yaptıkları inceleme sonrasında gelen ihbarın asılsız olduğunu belirledi.

Bugün saat 10.00 sularında Antalya Manavgat ilçesinden 112 Acil Çağrı Merkezi’ne Manavgat tersaneler bölgesinde zirai ilaçlama uçağının düştüğü ihbarı geldi. Bu ihbar üzerine sağlık ekipleri, jandarma ve itfaiye ekipleri seferber oldu. İhbarın geldiği bölgeye çok sayıda ekip gönderildi.

İHBAR ASILSIZ ÇIKTI

Antalya Manavgat ilçesinde Kum Mevkii’nde bulunan tersaneler bölgesinde zirai ilaçlama uçaklarının inip kalktığı pistte uçağın düştüğü ihbarının gelmesi üzerine bu bölgeye çok sayıda ekip gönderildi. Bu bölgeye gelen ekipler herhangi bir ize rastlamadı. Ekipler Tersanede bulunan çalışanlarla konuştuktan sonra gelen ihbarın asılsız olduğunu anladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum