Antalya'da Cami Avlusunda Korkunç Görüntü! Koluna Enjekte Ettiği Yüksek Doz Uyuşturucu ile Öldü

Antalya'da 39 yaşındaki Alpay A. Bir caminin bahçesinde koluna enjektör ettiği yüksek doz uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybetti.

Antalya'da Cami Avlusunda Korkunç Görüntü! Koluna Enjekte Ettiği Yüksek Doz Uyuşturucu ile Öldü
28 Temmuz 2018 - 14:00

Antalya'da 39 yaşındaki Alpay A. Bir caminin bahçesinde koluna enjektör ettiği yüksek doz uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybetti.

Antalya'da bugün saat 11.00 sularında Muratpaşa ilçesi Kızılarık Mahallesi 2895 sokaktaki arvallı Camii bahçesinde meydana gelen olayda,  camiye gelen vatandaşlar bahçede 39 yapısındaki Alpay A.’nın hareketsiz şekilde yattığını görünce durumu 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi.

YÜKSEK DOZ UYUŞTURUCU
Olay yerine ihbar Üzerine gelen ekipler yaptıkları İnceleme sonucunda Alpay A.’nın Hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan İnceleme sonucunda 39 yaşındaki adamın koluna İncek'te yüksek doz uyuşturucu nedeniyle öldüğü belirlendi.  Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Alpay A.’nın cesedi otopsi yapılmak üzere adli tıp Kurumu'na götürüldü.

 

Editor:  Haberra

YORUMLAR

  • 0 Yorum