Ankara'yı Karıştıran Kavgada Saadet Partililerden İlk Açıklama: MHP’liler Ağzımıza Silah Dayadı

Ankara'da Saadet Partililerle MHP'liler arasında Yumruklu sopalı kavga çıktı. Kavgada Saadet Partili milletvekili adayı Mehmet Fatih Öztürk ağır yaralanırken kavga sonrası Saadet Partisi'nden yapılan açıklamada MHP ilerin silah çekerek ağızlarına dayadığı iddia edildi.

Ankara'yı Karıştıran Kavgada Saadet Partililerden İlk Açıklama: MHP’liler Ağzımıza Silah Dayadı
Ankara'yı Karıştıran Kavgada Saadet Partililerden İlk Açıklama: MHP’liler Ağzımıza Silah Dayadı melek eren

Ankara'da Saadet Partililerle MHP'liler arasında Yumruklu sopalı kavga çıktı.  Kavgada Saadet Partili milletvekili adayı Mehmet Fatih Öztürk ağır yaralanırken kavga sonrası Saadet Partisi'nden yapılan açıklamada MHP ilerin silah çekerek ağızlarına dayadığı iddia edildi. 

Ankara'da Saadet Partililerle MHP’liler arasında çıkan pankart asma kavgasında Saadet Partisi Ankara Milletvekili adayı Mehmet Öztürk ağır yaralandı.  Saadet Partisi'nden kavga sonrasında yapılan ilk açıklamada Parti seçim karargah başkanı Selim Aydın,  kavganın silah çekip ağızlarına dayama noktasına kadar geldiğini söyledi. 

PANKART TARTIŞMASI KANLI BİTTİ
Saadet Partisi Ankara il seçim karargah başkanı Selim Aydın dün gece çıkan kavga ile ilgili yaptığı açıklamada, "Saat 01.30 sularında partide toplantı yapıyorduk. Arkadaşlar bizi aradılar başkanım Anadolu Bulvarından bize saldırıyorlar. Bizde şuan ağır yaralı olan Ankara 3. Bölge 3. Sıra adayımız Mehmet Fethi Öztürk beyle olay yerine intikal ettik. Biz oraya gider gitmez ne olduğunu sorduk Mevlüt Karakaya ve ekibindeki arkadaşlar bizim arkadaşların pankartlarını yırttığı iddiasıyla arkadaşları darp etmişler. Olayın öncesinde şu oluyor; bizim arkadaşlar pankartları taşırken bir anda Devlet Bahçeli'nin makam arabası geçiyor. 5 dakika bir ekip geliyor. Bizim arkadaşları dövüyorlar. Dövdükten sonra soruyorlar ne oldu diye. Bizim arkadaş diyor ki biz indirmiyoruz pankartlarınızı diyor. Bu yerdeki pankartlar ne bizim pankartlarımız deyince yanlışlık oldu diyorlar.” ifadelerini kullandı.

“SİLAH ÇEKİP AĞZIMIZA DAYADILAR''
Açıklamanın devamında, “Biz oraya intikal edince polisi aramaya teşebbüs ediyorum elini omzuma atıp bak kardeşim uzatmayalım yoksa kötü olacak bununla kalmayacak. Biz olay uzamasın diye arkadaşları götürmeye çalışırken bir anda 25-30 kişi gelip sorgusuz sualsiz bize vurdular. İnanın sayısını saymakla güçlük çektim. Öyle bir noktaya geldi ki silah çekip ağızlarımıza dayadılar. Polis bizim arkadaşları tutuyor. Öldüresiye darp edilen bizim arkadaşlar gözaltına alınıp karakola götürülen bizim arkadaşlar. Sağlıkçılar bile diyor ki bu adamın durumu ağır bu adamın hastaneye götürülmesi lazım diyor. Polisler diyor ki amir emri var gönderemeyiz diyor. İl Başkanımız Fatih bey gelip siz ne yapıyorsunuz dedikten 20 dakika sonra ambulansın gitmesine izin veriliyor.”  denildi.

Ankara Kavga MHP pankart asma kavgası son dakika Saadet partililer son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü