Akılalmaz Olay! 17 Yaşındaki Kızın Şantajı 55 Yaşındaki Çiftçinin Sonu Oldu

Adana'da 55 yaşındaki Çiftçi Bekir Ölke'ye cinsel ilişki vaadiyle tuzak kuruldu. 17 yaşındaki Y.K. adlı kız ile buluşan çiftçinin bulunduğu eve çete üyeleri baskın yaparak çiftçiyi tehdit etti. Bu sırada kalp krizi geçiren sürücü hayatını kaybetti.

Akılalmaz Olay! 17 Yaşındaki Kızın Şantajı 55 Yaşındaki Çiftçinin Sonu Oldu
Editör: Haberra
08 Kasım 2018 - 06:32

Adana Çukurova ilçesi Yüzüncü Yıl Mahallesi'nde 28 Ekim günü meydana gelen olayda 33 yaşındaki Hayriye E. ve Arkadaşları işbirliği yaptıkları Y.K.'nin zengin çiftçi olarak tanınan Bekir Ölke ile temas kurup, kendisine aşık etmesini istedi. Genç kız çiftçiyi telefonla arayarak bir süre konuştu ve buluşma teklifinde bulundu. Daha sonra günübirlik ev kiralayan Hayriye E. ile arkadaşları, Bekir Ölke ile Y.K.'yi buraya yönlendirdi. 

ŞANTAJ YAPTILAR

Günübirlik kiralık ev de genç kız Bekir Ölke'ye odaya geçip soyunmasını söyledi. Bu sırada evin diğer odasında bulunan Hayriye E. ile arkadaşları Cihat Ercan, Doğan Büyükbaş ve Emin Över, "Sen bizim yeğenimize tecavüz mü edeceksin, yaşından utanmıyor musun? Seni polise vereceğiz, tüm ailene senin nasıl bir adam olduğunu anlatacağız"  sözleri ile çiftçiyi tehdit ederek parasını almak istedim. Ölke, Şantaj nedeniyle korkuya kapılarak bir anda yere yığıldı. Şüphelilerden panik içerisinde Evden kaçarken ankesörlü telefondan 112 yi arayıp adresi vererek yardım istedi. Sağlık ekipleri eve geldiklerinde adamın öldüğünü belirledi. 

TELEFON İNCELENDİ 

Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken Bekir Ölke'nin Cep telefonu incelendi. Yapılan İnceleme sonucunda en son Y.K. ile buluşmak üzere mesajlaştığının Belirlenmesi üzerine kısa sürede olay çözüldü. Polis ekipleri cinayet gibi olayı çözerek Aşk Vadi ile Bekir Ölke'ye tuzak kuran Y.K. ile Hayriye E., Cihat Ercan, Doğan Büyükbaş ve Emin Överi gözaltına aldı.18 yaşından küçük olan Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edilirken, diğer şüpheliler ise sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum