Ahmet Hakan'a Saldıranlardan Şok Savunma!

Ahmet Hakan'a saldıranların sorguları hala devam ediyor. Şüpheliler ilk ifadelerinde trafik nedeniyle tartıştıklarını öne sürdü.

Ahmet Hakan'a Saldıranlardan Şok Savunma!
Ahmet Hakan'a Saldıranlardan Şok Savunma!
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'a evinin önünde saldıran 4 kişi gözaltına alındı. Saldırganların kimlikleri belirlendi. Ahmet Güler, Kamuran Ergin, Fuat Elmas ve Uğur Adıyaman isimli saldırganlar, kısa süre içinde yakalandı. Şüphelilerden Uğur Adıyaman'ın, saldırıda kullandıkları aracın kiralandığı şirketin sahibinin kardeşi olduğu ortaya çıktı. UYUŞTURUCU, YAĞMA, TEHDİT... İstanbul Valiliği, Ahmet Hakan'a saldıran kişilerin adliyeye sevk edileceğini açıkladı. Ayrıca gözaltına alınan 4 kişiden ikisinin başta "uyuşturucu madde ticareti yapma", "silahla yağma", "tehdit" gibi birçok suçtan kaydı olduğu bildirildi. İLK İFADELER: TRAFİKTE TARTIŞTIK! Şüpheliler ilk ifadelerinde Ahmet Hakan ile trafik nedeniyle tartıştıklarını ve aralarında itiş kakış yaşandığı belirtildi. Polis, olayda bir azmettirici olma ihtimaline karşı şüphelilerin bilgisayar, telefon gibi özel cihazlarını incelemeye aldı. SALDIRININ NASIL GERÇEKLEŞTİĞİ ORTAYA ÇIKTI! Polisin yürüttüğü soruşturma sırasında saldırının nasıl gerçekleştiği de netlik kazandı. Şüphelilerin, görgü tanıklarıın ve mağdurun ifadelerine göre program çıkışında Nişantaşı’ndaki evinin önüne gelen Ahmet Hakan, şoförü ve emekli polis olan özel koruması araçlarını yol kenarına park ettikleri sırada, arkadan gelen bir araç hafifçe çarptı. Bu çarpma üzerine Ahmet Hakan, şoförü ve koruması ile diğer araçta bulunan 4 kişi aşağı indi. Şüpheliler hiç bir şey söylemeden Ahmet Hakan’a ve onlara engel olmak isteyen şoförüne saldırdı. 15-20 saniye süren kavganın ardından şüpheliler araçlarına binerek olay yerinden uzaklaştı. Şüphelilerin çelişkili ifadeleri ve olayın ardında başkalarının bulunma ihtimali düşünülerek polis, savcılıktan 1 günlük ek gözetim izni aldı. Şüphelilerin sorguları Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sürüyor.      
Ahmet Hakan'a evinin önünde saldırı Ahmet Hakan'a kim saldırdı Ahmet Hakan'a saldıranlar Ahmet Hakan'a saldırı ahmet-hakan Hürriyet hürriyet yazarı saldırganların ifadeleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!