Adnan Oktar'ın Villasının Sır Perdesini Komşusu Araladı

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Adnan Oktar'ın Kandilli‘deki villasının bittiğinde yaşayan komşusu Villada Olup bitenleri anlattı. Komşu açıklamasında "Adnan Oktar eve girip çıkarken tüm sokak kapatılırdı, çıkmamıza izin vermezlerdi" ifadelerini kullandı.

Adnan Oktar'ın Villasının Sır Perdesini Komşusu Araladı
Adnan Oktar'ın Villasının Sır Perdesini Komşusu Araladı melek eren

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Adnan Oktar'ın Kandilli‘deki villasının bittiğinde yaşayan komşusu Villada Olup bitenleri anlattı. Komşu açıklamasında "Adnan Oktar eve girip çıkarken tüm sokak kapatılırdı, çıkmamıza izin vermezlerdi"  ifadelerini kullandı.

Kandilli'de orman içerisinde bulunan lüks bir villada yaşayan Adnan Oktar'ın komşusu Halit Uğurlu operasyondan sonra bir açıklama yaparak Adnan Oktar Eve girip çıkarken bütün sokakların kapatıldığını Orada yaşayanların evlerinden çıkmalarına izin verilmediğini söyledi.

"ADNAN OKTAR EVİNE GİRİP ÇIKARKEN KORUMALAR TÜM SOKAĞI KAPATIRDI"
Adnan Oktar'ın Villası nun hemen bitişiğindeki evde yaşayan Halit Uğurlu, Adnan Oktar'ın yaşadığı villanın Mustafa Cüre’ye ait olduğunu ve Cüre vefat ettikten sonra çocuklarının kiraya verdiğini belirterek, "Villaya giden yol telle kapatıldı. Önceden herkesin girebildiği bir yoldu. Oktar, sabah ve akşam villadan çıkardı. Her gittiğinde korumaları sokağı kapatır, çıkmamıza izin vermezlerdi. İçeride çoğu zaman eğlenceler olurdu. Müzik sesi gecelere kadar susmazdı. Villanın arazisi iki dönüm kadardı. Çevresindeki kamu ormanını içine alacak şekilde tel çekti.” dedi. 

"BİZ ÇİVİ BİLE ÇAKAMAZKEN ONLAR KAT ÇIKIYORDU"
Adnan Oktar'ın 20 yıldır burada yaşadığını bahçenin içerisinde iki katlı eski bir ev olduğunu Fakat o küçük Evin her geçen gün büyüdüğünü ve her yıl Kaçak bölümlerin yapıldığını söyleyen Uğurlu, kendileri çivi bile çakamaz Ken Adnan Oktar'ın kaç kat çıktığını şu anda evin 100 odalı hale geldiğini söyledi.
"KORUMALARLA TARTIŞTIĞIMIZDA SİLAH GÖSTERİRLERDİ"
Yine Adnan Oktar'ın komşularından başka biri ise açıklamasında "Adamları üzerimizde korku yaratmıştı. Sokaklar araba dolardı. Korumalarla tartıştığımızda hemen bize silah gösterirlerdi" dedi.

 

adnan oktar adnan oktarın komşusu villa malikane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ekim - Murat Tekin Öldü Mü, Murat Tekin'in Başına Ne Geldi?
Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ekim - Murat Tekin Öldü Mü, Murat Tekin'in Başına Ne Geldi?
“Örümcek korktun mu, yılan korktun mu” Videosu ile Sosyal Medya Fenomeni Olan Simge Barankoğlu Gözaltına Alındı
“Örümcek korktun mu, yılan korktun mu” Videosu ile Sosyal Medya Fenomeni Olan Simge Barankoğlu Gözaltına Alındı