Adnan Oktar Soruşturmasında Şok Bir İfade Daha: "Kız 50 – 60 Kişiyle Birlikte Olduktan Sonra"

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında her geçen gün iğrenç bir detay daha ortaya çıkmaya başlıyor. İddiaya göre Adnan Oktar örgütünde ‘kız getirme imamı’ olan Bora Yıldız’ın, kandırmayı başaramadığı kızlar için Adnan Oktar bizzat devreye giriyordu.

Adnan Oktar Soruşturmasında Şok Bir İfade Daha: "Kız 50 – 60 Kişiyle Birlikte Olduktan Sonra"
Editör: Haberra
30 Temmuz 2018 - 07:25

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında her geçen gün iğrenç bir detay daha ortaya çıkmaya başlıyor.  İddiaya göre Adnan Oktar örgütünde ‘kız getirme imamı’ olan Bora Yıldız’ın,  kandırmayı başaramadığı kızlar için Adnan Oktar bizzat devreye giriyordu.

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında yeni bir skandal daha gündeme geldi.  Soruşturmada Müşteki sıfatıyla ifade eden kızlardan biri,  örgütün kız getirme imamı olduğu iddia edilen Bora Yıldız'ın genç kızlara nasıl tuzak kurduğunu anlattı.  Müşteki ifadesinde Bora Yıldız'ın kızları nasıl tuzağa düşürecek konusunda Adnan Oktar'dan talimat aldığını belirterek, "Adnan Oktar sürekli olarak kızların nasıl kandırılacağı ile ilgili talimatlar verir. Mesela örgütün kız getirme imamı olan Bora Yıldız, bizim yanımıza gelip dahili telefondan Adnan Oktar'ı arayarak bir türlü ikna edemediği' bir kız ile ilgili akıl danışır. Adnan Oktar da bu kızın nasıl tavlanacağı ile ilgili talimatlar verir.” dedi.

'REKLAMCI YILDIZI YAPACAĞIZ' TEZGAHI
Müşteki ifadesinin devamında;  “Örgüte kız getirme konusunda Bora Yıldız, Dolunay Tezin ile beraber hareket eder. İkisi AVM'lerde dolaşır, gördükleri güzel kızların yanına ilk olarak Dolunay Tezin gider ve kıza çok güzel olduğunu, kendilerinin de reklam şirketi olduğunu eğer istemesi halinde kendisini reklam şirketinin patronu ile tanıştırabileceğini söyler ve kızın cep telefonunu alır. Dolunay Tezin kızla yazışarak arkadaş olur ve güvenini kazanır. Daha sonra kızı Bora Yıldız'ın ofisine getirir ve Yıldız'ı reklam şirketinin patronu olarak tanıtır. Bora Yıldız burada kızla tanışır ve kısa sürede sevgili olur. Daha sonra örgüte kız getirme konusunda beraber hareket ettiği örgüt üyeleri Ender Daban ve Kartal Göktan ile tanıştırır. Kız örgütte 50-60 kişiyle birlikte olur va örgütün kölesi haline gelir. Psikolojik ve fiziksel olarak çöküntüye uğrayan kız artık Adnan Oktar'a sunulmaya hazır hale getirilmiştir.”

TV'DE BEĞENİP 'GETİRİN' DERDİ
“Örgüte kız getirme konusunda Oktar'ın tam istediği tarz kızları getiren kişi Bora Yıldız'dır. Adnan Oktar televizyonda güzel sunucu ve spikerleri gördüğünde hemen "Bora bu kızı bana getirsin" derdi. Hatta bu şekilde Bora Yıldız birkaç sunucu ve spikerle sevgili de oldu." ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum