Adnan Oktar Operasyonunda İğrenç Detaylar! 14 Yaşındaki Kız İçin Söyledikleri Mide Bulandırdı

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Örgüt üyelerinin bazılarının sorgu iş ilanları başlarken Adnan Oktar sorgu için sırasında gelmesini bekliyor. Güvenlik güçleri operasyonu derinleştirdikçe korkunç detaylar da gün yüzüne çıkıyor. Şu ana kadar Adnan Oktar'dan şikayetçi olan 80 müştekiyi olduğu ve bunlardan birinin elinde 14 yaşındaki P.T. olduğu ortaya çıktı. 14 yaşındaki küçük kızın ifadeleri ise gerçekten şaşkınlık yarattı.

Adnan Oktar Operasyonunda İğrenç Detaylar! 14 Yaşındaki Kız İçin Söyledikleri Mide Bulandırdı
Editör: Haberra
17 Temmuz 2018 - 12:54

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Örgüt üyelerinin bazılarının sorgu iş ilanları başlarken Adnan Oktar sorgu için sırasında gelmesini bekliyor.  Güvenlik güçleri operasyonu derinleştirdikçe korkunç detaylar da gün yüzüne çıkıyor.  Şu ana kadar Adnan Oktar'dan şikayetçi olan 80 müştekiyi olduğu ve bunlardan birinin elinde 14 yaşındaki P.T.  olduğu ortaya çıktı.  14 yaşındaki küçük kızın ifadeleri ise gerçekten şaşkınlık yarattı.

Adnan Oktar operasyonunda her geçen gün mide bulandıran detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.  Adnan Oktar'ın tuzağına düşen çocuklardan biri olan 14 yaşındaki P.T.  isimli mağdur,  Adnan Oktar'a nasıl götürüldüğünü ve örgüt içerisindeyken Başından geçenleri ifadesinde detaylı bir şekilde anlattım.  Adnan Oktar'ın müritleri tarafından tecavüze uğrayan 14 yaşındaki küçük kızın ifadesi ağlattı. İşte o ifade;

"ENDER DABAN BENİ 14 YAŞINDA ÖRGÜTE KAZANDIRDI"
"14 yaşındayken beni örgüte kazandıran Ender Daban isimli üye, daha sonra cinsel yönden kabiliyetli olmadığımı söyleyerek evde otururken bir anda salona 2 arkadaşını çağırıp beni öpmeye okşamaya başladılar, karşı koysam da etkisiz kaldım. O sırada Kartal Göktan isimli şahıs beni cep telefonu ile kaydediyordu, çok korktum. Ender Daban yanımızdan ayrıldı, tekrar geldi ve benimle …. yoldan ilişki kurdu. Bu sırada ismini hatırlamadığım kişi ……… çalıştı, bunu yaptıktan sonra burnumu tıkadı, ….. çok korktum, boğulma hissiyle kendimi yanlarından uzaklaştırdım.

"TECAVÜZDEN KAÇTIM KENDİMİ BANYOYA KİLİTLEDİM"
Banyoya kitledim, Ender bana sakin olmamı bunların çok normal olduğunu söyleyerek içeri girdi, bütün vücudumu sıcak su ile yıkadı. Sonra bana seni bir büyüğümle tanıştıracağım dedi. Bende annesi babası sandım. Beni Adnan Oktar'ın Kandilli'deki stüdyo olarak tabir edilen yayın evine götürdü.

ADNAN OKTAR HERKESİ ODADAN ÇIKARDI
İlk başta kalabalık olan yer sonra sakin sessiz bir yer halini aldı. Adnan Oktar, Ender'e git burdan dedi. Bana yaklaşmamı söyledi, bembeyazsın seni ısırırım dedi. O an içeri üzerinde sadece iç çamaşır olan iki kız girdi, bir tanesine nasıl bu güzel mi diye sordu. Kızda çok güzel bembeyaz dedi. Daha sonra beni döndürdü eteğini kaldırıp sonradan gelen kızlara gösterdi. Kızları dışarı çıkardıktan sora beni diz çöktürüp, dişlerime baktı, göğüslerimi sıktı, nabzıma baktı, iç çamaşırımı çıkardı….

KORKUDAN TİTRİYORDUM ADNAN OKTAR "BU KIZ BENİM" DEDİ
Çok korkmuştum titriyordum, bana "Sakin ol, benim korumamdasın, çok güçlüyüm, kimse senin kılına zarar veremez" dedi. Sonra Ender'i çağırdı, "Bu kız bundan sonra benim, 18'e girince senle evlenecek, kılına zarar gelmesin" dedi. Daha sonra ordan ayrıldık. (Sabah)


YORUMLAR

  • 0 Yorum