Adnan Oktar ile İlgili Akıllara Zarar İddia! Okuyanların Midesi Bunu Kaldırmaz: İki Kız Kardeş ve Anneleri…

Adnan Oktar ve grubuna yönelik olarak devam eden soruşturma kapsamında Adnan Oktar'dan şikayetçi olan H.Ü. inanılmaz iddialar ortaya attı. Kadının iddiasına göre Adnan Oktar iki kız kardeşle aynı anda evli. İki kız kardeşin annelerine yeter sevgilim diye hitap ediyor. Kuranı Kerim hükümlerinde çarpıdan Adnan Oktar namazını iki vakit olduğunu söylüyor ve cemaate bu şekilde uyguluyor. Adnan Oktar tarafından kullanma namazda Kur'an ayetlerinden okunmuyor sadece tesbih yapılıyor. Kuran'da başörtüsünün olmadığını söyleyen Adnan Oktar abdest sırasında ayak yıkamıyor kuru bir şekilde mesh ediyor ve başı da kuru şekilde mesh ediyor. Adnan Oktar'ın diğer bir iddiası ise bikini tesettür için yeterli olduğu.

Adnan Oktar ile İlgili Akıllara Zarar İddia! Okuyanların Midesi Bunu Kaldırmaz: İki Kız Kardeş ve Anneleri…
Adnan Oktar ile İlgili Akıllara Zarar İddia! Okuyanların Midesi Bunu Kaldırmaz: İki Kız Kardeş ve Anneleri… melek eren

Adnan Oktar ve grubuna yönelik olarak devam eden soruşturma kapsamında Adnan Oktar'dan şikayetçi olan H.Ü. inanılmaz iddialar ortaya attı. Kadının iddiasına göre Adnan Oktar iki kız kardeşle aynı anda evli. İki kız kardeşin annelerine yeter sevgilim diye hitap ediyor.  Kuranı Kerim hükümlerinde çarpıdan Adnan Oktar namazını iki vakit olduğunu söylüyor ve cemaate bu şekilde uyguluyor.  Adnan Oktar tarafından kullanma namazda Kur'an ayetlerinden okunmuyor sadece tesbih yapılıyor. Kuran'da başörtüsünün olmadığını söyleyen Adnan Oktar abdest sırasında ayak yıkamıyor kuru bir şekilde mesh ediyor ve başı da kuru şekilde mesh ediyor.  Adnan Oktar'ın diğer bir iddiası ise bikini tesettür için yeterli olduğu.

Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonlar devam ederken şikayetçi ve ihtirası sayısının ise 100'e yaklaştığı öğrenildi. Grup üyeleri ise hala sosyal medya üzerinden itirafçı ve şikayetçiler indirmek için kara propaganda çalışmalarına devam ediyor. Onlara yönelik olarak başlatılan soruşturmada tüm hızıyla devam ediyor. Başta Adnan Oktar'ın sağ kolu olmak üzere firari 53 grup üyesi için Geniş çaplı arama çalışmaları da sürüyor.  Adnan Oktar'ın dejenere etme yöntemlerine ilişkin bazı Müşteki ifadelerinde ilginç detaylar da bulunuyor.

KURAN-I KERİM’DE GEÇEN HÜKÜMLERİ DEĞİŞTİRİYOR
Müşteki ifadelerinde yer alan bilgilere göre Adnan Oktar Müslümanların kutsal kitabı olan Kur'anı Kerim'de geçen isimleri kendince değiştiriyor.  Kafasına göre dini kuralları uygulayan ve örgüt mensuplarının bunu uyumasını sağlayan Adnan Oktar,  birçok sapkın fikrini dediğini hükümet gibi insanları aşılamaya çalışıyor.

"BİKİNİ TESETTÜR İÇİN YETERLİ"

Adnan Oktar hakkında şikayette bulunan Müşteki Müşteki H.U. verdiği ifadede akıl almaz şeyler anlattı. Müşteki ifadesinde, "Adnan Oktar'ın çarpıttığı Kuran hükümleri; Namazın iki vakit olduğunu söyler ve cemaatte bu şekilde uygulanır. Namazda Kuran ayetlerinden okunmaz, sadece tesbih yapılır. Abdestte ayak yıkanmaz, kuru şekilde mesh edilir, baş da kuru şekilde mesh edilir. Başörtüsünün Kuran'da olmadığını, bikininin tesettür için yeterli olduğunu söyler.
 
İKİ ÖZ KARDEŞLE EVLİ

Cemaatten yüzlerce kızı kendince imam nikâhı ile almıştır. İki öz kız kardeşle aynı anda evlidir ve bu Kuran'da açıkça yasaklanmasına rağmen kendince bir açıklama getirir. Annesi genç olan kızların (örneğin cariye olarak aldığı T.B. ve M.G.'nin annelerine de sevgilim diye hitap eder) boyunlarından nabızlarına bakar, flörtöz şekilde onlarla konuşur.
 
YÜZLERCE KADINLA SÖZDE EVLİ

Kuran'da helal olan evlilik gibi kavramları kesin olarak yasaklamıştır. Kendisi dışında kimsenin evlenmesine izin vermez. Kendisi de imam nikâhıyla evlenir. Kızlara seni aldım, kabul ettin mi der, yanındaki 2 kişiye de şahit oldunuz mu der, bu şekilde nikâh yapar. Aldığı kişileri de eş olarak değil cariye olarak alır. Evlilikte kendisi için bir sayı sınırı yoktur. Yüzlerce kadını cariye olarak almıştır.
 
"KURBAN KESMEYE İNANMAZ"

Şarap ve şampanya dışında tüm içkilerin helal olduğunu söyler. Yayınlar da dâhil olmak üzere sürekli viski ya da votka içer. Yalancı şahitlik Kuran'da yasaklanmasına rağmen sıkça yaptırır. Kurban kesmeye inanmaz. Allah'ın Kuran'da Hz. İbrahim'in Hz. İsmail'i kurban ederek denenmesi olayını 'Aslında Allah Hz. İbrahim'e Hz. İsmail'in sevdiği bir kuzuyu kurban etmesini Allah söyledi, Kuran'da kesilmesi bahsedilen Hz. İsmail değil, onun kuzusudur' der. 'O da Müslümanların geneline farz değildir, sadece o olay için geçerlidir' der.

"AYETLERİ KENDİSİ İÇİN UYGULATIR"

Kuran'da peygambere itaat edilmesiyle ilgili tüm ayetleri kendisi için uygulatır. 'Peygambere itaat Allah'a itaattir' ayetleri Adnan Oktar için uygulanır. Kendisine kesin itaat bekler, ona sormadan hiç kimse hiçbir yere gitmez. Herkes ailesine gideceğinde (çoğu kişinin ailesiyle arasını bozup görüşmelerini engellemiştir) işle ilgili bir yere gidileceğinde ya da şehir dışına gideceğinde Adnan Oktar'a sorulur.

Bir şey satın alınacağında da muhakkak Adnan Oktar'dan onay alınır. Kızların (dışarıda çalışan kızlar hariç) tek başına bir yere gitmeleri zaten yasaktır. Dışarıda çalışan kızlar da ailelerine giderken yanlarında şahit denilen en az bir kişiyle giderler. Önemli gördüğü ve kaçma ihtimali olan kızların yanına 2 şahit verip gönderir."  dedi.

adnan oktar müşteki ifadeleri şok son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!