Adana Valiliği Önünde Patlama

Adana valiliği önünde sabaha saatlerinde bir patlama meydana geldi. Patlama valiliğin otoparkında meydana geldi.

Adana Valiliği Önünde Patlama
Editör: Haberra
24 Kasım 2016 - 05:24

Adana'da sabah saatlerinde valilik önünde bulunan otoparkta patlama gerçekleşti. Büyük bir gürültü çıkaran ve şehrin her yerinden duyulan patlamanın neden olduğu, valilik açıklamasından sonra netleşecek. 08:30 - Ömer Çelik Açıklama Yaptı Avrupa Birliği Bakanı ve Baş müzakereci Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

1) ADANA Valiliği önünde otoparkta bir patlama gerçekleşti. Valimizle konuştum. Yaralılarımız var.

— Ömer Çelik (@omerrcelik)

2) Yaralılarımıza acil şifa diliyorum. Aydınlığın işareti olan sabah saatlerinde bu alçak saldırı gerçekleşti. Adanamıza geçmiş olsun

— Ömer Çelik (@omerrcelik)

3) Lanetli terör insanımızı hedef almaya devam ediyor. İnsanlık adına bu terörle sonuna kadar mücadele edeceğiz.

— Ömer Çelik (@omerrcelik) Hatırlanacağı üzere kısa süre önce ABD konsolosluğu, vatandaşlarını Adana konusunda uyar mıştı. 10:30 - Patlamada 2 Ölü 21 Yaralı Var Sabah saatlerinde Adana'da meydana gelen patlamada, teröristlerin önceden getirdikleri bomba yüklü aracın, mesai saatinin başlamasıyla beraber patlatıldığı öğrenildi. Adana Valisi tarafından yapılan açıklamada "Patlamada 2 vatandaşımız öldü, 16 kişi yaralandı." dedi. Vali'nin açıklamasının ardından ise yaralı sayısının 21'e yükseldiği öğrenildi. ARACI KADIN TERÖRİST GETİRDİ Adana Valiliği'nin otoparkında 2 kişinin hayatını kaybettiği 21 kişinin de yaralandığı bombalı saldırıda patlayıcı yüklü aracın Mersin plakalı olduğu öğrenildi. Bu aracı, kimliğini gizlemek için başörtüsü takan kadın bir teröristin getirdiği tespit edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum