Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı! "Survivor 2019" ile İlgili Sürpriz Karar

Acun Ilıcalı kendi kanalında yayınlanan 'Gel Konuşalım' programının canlı yayına katılarak önemli açıklamalar yaptı. Survivor 2019 hakkında önemli bilgiler veren Acun Ilıcalı, 'Survivor 2019'un Türkiye ile Yunanistan takımları arasında olacağını ve iki takımında tamamen yeni yarışmacılardan oluşacağını söyledi.

Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı! "Survivor 2019" ile İlgili Sürpriz Karar
06 Ekim 2018 - 11:46

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Gel Konuşalım'  adlı programın canlı yayına katılan Acun Ilıcalı Survivor 2019 hakkında yeni bilgiler verdi. Acun Ilıcalı burada yaptığı açıklamada,  “Survivor'da konseptimiz bu sene Türkiye-Yunanistan olacak. Aynı anda iki ülkede yayın olacak ve aynı gece yayınlanacak, ortak yayın olmayacak. Programların montajları farklı olacak, onların programında hayatları daha çok ekrana gelecek. Ancak oyunlar aynı olacak. Bir adada Türkler, diğer adada Yunanlılar olacak ve kıyasıya bir mücadele yaşanacak.” ifadelerini kullandı. 

YARIŞMACILARIN HEPSİ YENİ OLACAK

2019 Survivor yarışmasında yeni yarışmacıları ne olacağını belirten Acun Ilıcalı, “ Yunan sunucuya takımı kurma görevini verdik. Bütün Yunanistan'ı tarıyor şu anda. Şubat 2019'da başlayacağız yayına. Exathlon şu anda düşünmüyoruz. Survivor'ın şu anda Türkiye'de yeri ayrı. Yunanistan'da da Survivor çekiyoruz. Exathlon şu anda 6 ülkede çekiliyor. Survivor 8 ülkede, Exathlon 6 ülkede devam ediyor." dedi.

Editor:  Haberra

YORUMLAR

  • 0 Yorum