18 Ekim Pazar günü sporseverleri birbirinden zevkli mücadeleler bekliyor. İşte öne çıkan branşlarda canlı yayınlanacak maçlar ve yayınlayacak TV kanallarının listesi:
11:30 N. Djokovic - J-W. Tsonga (Digiturk 80) (Tenis)
12:00 D. Kovinic - A. Radwanska (Tivibu Spor) (Tenis)
12:00 Fenerbahçe - Kayserispor (U19) (FB TV)
13:00 Beşiktaş - Çaykur Rizespor (U21) (BKJ TV)
13:00 Galatasaray - Çanakkale Belediye (NTV Spor) (Voleybol)
13:30 Spartak Moskova - Lokomotiv Moskova (Tivibu Spor)
13:30 Kasımpaşa - Medicana Sivasspor (LİG TV)
13:30 Bologna - Palermo (LİG TV 2)
14:00 Bilbao Basket - Gran Canaria (Sports TV) (Basketbol)
14:00 Fenerbahçe - Edirnespor (FB TV) (Basketbol)
14:30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (TRT Spor)
15:00 Marsilya - Lorient (Digiturk)
15:00 İrlanda - Arjantin (Tivibu Spor) (Rugby)
15:00 Bayrampaşa - Kırklarerispor (BJK TV)
15:00 BAL Spor - Şahinbey Belediyesi (TRT Avaz) (Voleybol)
15:00 A-L. Friedsam - A. Pavlyuchenkova (Eurosport) (Tenis)
16:00 Yeşil Giresun Belediye - Beşiktaş Sompo Japan (LİG TV 3) (Basketbol)
16:00 Torku Konyaspor - Royal Halı Gaziantep (TBF TV) (Basketbol)
16:00 İstanbul Üniversitesi - Beşiktaş (TBF TV) (Basketbol)
16:00 Napoli - Fiorentina (LİG TV 2)
16:30 Elazığspor - Adana Demirspor (TRT Spor)
16:30 Köln - Hannover (Eurosport 2)
17:00 Kayserispor - Fenerbahçe (LİG TV)
17:00 Real Sociedad - Atletico Madrid (Digiturk)
17:00 TED Kolejliler - Uşak Sportif (TBF TV) (Basketbol)
17:00 Banvit - Trabzonspor Medical Park (NTV Spor) (Basketbol)
17:00 Arkas - Ziraat Bankası (TRT Avaz) (Voleybol)
18:00 Avustralya - İskoçya (Tivibu Spor) (Rugby)
18:00 Cejle - PSG (Smart Spor) (Hentbol)
18:30 Adanaspor - Altınordu (TRT Spor Web TV)
18:30 Stuttgart - Ingolstadt (Eurosport 2)
18:30 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (TRT Spor)
19:00 Akhisar Belediyespor - Eskişehirspor (LİG TV 2)
19:00 Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe (LİG TV 3) (Basketbol)
19:00 Sevilla - Barcelona Lassa (Sports TV) (Basketbol)
19:00 Çanakkale Dardanelspor - Beylerbeyispor (TON TV)
19:15 Getafe - Las Palmas (Digiturk)
20:00 Beşiktaş - Çaykur Rizespor (LİG TV)
20:00 Zulte Waregem - Anderlecht (NTV Spor)
20:00 Brooklyn Nets - Philadelphie 76ers (NBA TV) (Basketbol)
20:45 Fransa - Slovenya (TRT HD) (Voleybol)
21:30 Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao (LİG TV 2)
21:45 Inter - Juventus (LİG TV 3)
22:00 Avustralya - Almanya (U17) (Eurosport 2)
22:00 Rennes - Nice (Digiturk 80)
00:00 Houston Dynamo - Seattle Sounders (Eurosport)
01:00 Meksika - Arjantin (U17) (TRT Spor)
01:00 Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers (NBA TV) (Basketbol)
02:00 LA Galaxy - Portland Timbers (Eurosport)
04:00 Portland Trail Blazers - Utah Jazz (NBA TV) (Basketbol)
Sporseverleri futbolda önemli liglerdeki heyecanlı maçlar beklerken, basketbol ve tenis gibi sporlarda da önemli mücadeleler sizlerle buluşacak. Herkese keyifli seyirler diliyoruz.
SPOR
17 Ekim 2015 - 21:23
18 Ekim Hangi Maç Hangi Kanalda?
18 Ekim Hangi Maç Hangi Kanalda?, 18 Ekim Pazar Canlı Maç Yayınları, 18 Ekim Pazar Yayınlanacak Tüm Maçlar
SPOR
17 Ekim 2015 - 21:23