15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Korkunç İntihar Girişimi! Tüm Kemikleri Kırıldı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde intihar girişimi yürekleri ağızlara getirdi. Bunun üzerine aracını durdurarak köprüden atlayan adam deniz polisi tarafından çıkarıldı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Korkunç İntihar Girişimi! Tüm Kemikleri Kırıldı
15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Korkunç İntihar Girişimi! Tüm Kemikleri Kırıldı Elif İşçi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde aracıyla gelerek aracını durdurduktan sonra bilinmeyen bir sebepten dolayı köprüden atlayan adam yürekleri ağızlara getirdi. Metrelerce yükseklikten denize çakılan adam olay yerine hemen gelen deniz polisi tarafından denizden çıkarıldı. Tedavisinin yapılması için çıkarıldıktan sonra ilk müdahalenin gerçekleştirilmesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Ancak vücudunun neredeyse her noktasında kırıkların olduğu ve durumunun son derece ciddi olduğu ifade edildi. 

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde gerçekleşen korkunç intihar girişiminin ardından korku dolu anların yaşandığı, bir anlamda trafiğin kitlendiği ve çok sayıda polis ekibinin bölgede güvenlik önlemleri aldığı öğrenildi. İntihar girişiminin sebebi henüz öğrenilmezken denizden sağ çıkarılması büyük bir mucize olarak ifade edildi.

TÜM KEMİKLERİNİN KIRILDIĞI ÖĞRENİLDİ

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde yaşanan korkunç intihar girişimi ile birlikte hareketli dakikalar yaşandı. Olay yerinde aracını durdurduktan sonra hızlı bir şekilde köprünün kenarına yaklaştıktan sonra hiç düşünmeden kendisini boğazın serin sularına attı. Hemen gelen polis ekipleri deniz polisine haber verdi. Deniz polisinin yaptığı çalışmalardan sonra sağ bir şekilde denizden çıkarıldığı öğrenildi. 

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk muayenesinin ardından vücudunun pek çok yerinde kırıklar olduğu tespit edildi. Ambulansla çevredeki bir hastaneye kaldırıldı. Tedavisinin devam ettiği öğrenilirken  durumunun son derece ağır olduğu öğrenildi. Konu hakkında soruşturma başlatıldı. 

intihar girişimi 15 temmuz şehitler köprüsü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 7 Nisan 2019 Kim Kazandı? Survivor 2019 7 Nisan Eleme Adayları
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?
Survivor 30 Mart 2019 Fragmanı! Survivor 2019’da Atakan’a Ne Oldu, Durumu Ciddi Mi?