13 PKK'lı Öldürüldü!

Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 13 PKK'lı teröristin öldürüldüğü belirtildi.

13 PKK'lı Öldürüldü!
13 PKK'lı Öldürüldü!
Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapıla açıklamada, PKK'ya yönelik devam eden operasyonlar kapsamında Hakkari'nin Çukurca Bölgesi'nde 13 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi. Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı tarafından son 1 gün içerisinde yapılan operasyonlar hakkında bilgi verildi. Hakkâri Çukurca, Şırnak Beytüşşebap, Van Erciş, Hakkâri Yüksekova, Siirt Pervari ve Ağrı Hamur’da yapılan operasyon hakkında şu açıklama yapıldı: “Şırnak Beytüşşebap’da icra edilen operasyonda, Bölücü Terör Örgütüne ait bir sığınakta; bir adet el yapımı patlayıcı, 500 m kablo, bir adet akü, bir adet güneş enerji paneli, dört adet USB bellek, 30 adet çakmak gazı, dört adet gazlı ocak, dört adet aydınlatma lambası, 50 kg muhtelif gıda maddesi, çok miktarda ilk yardım malzemesi ve örgütsel doküman ele geçirilmiştir. VAN ERCİŞ'TE PKK OPERASYONU Van Erciş’de icra edilen operasyonda bölücü terör örgütüne ait; bir adet RPG-7 roketatar, bir adet av tüfeği, bir adet Kaleşnikof piyade tüfeği şarjörü ele geçirilmiştir. HAKKARİ, SİİRT VE AĞRI'DA PKK OPERASYONLARI Hakkari Yüksekova’da, Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristlerce önceden kara yoluna döşenmiş bir adet el yapımı patlayıcı madde tespit edilerek imha edilmiştir. Siirt Pervari’de, Bölücü terör örgütüne yardım ve yataklık yapmak suçundan üç şüpheli şahıs göz altına alınmıştır. Ağrı Hamur’da icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında bir bölücü terör örgütü mensubu terörist yakalanmıştır.”
PKK 13 pkklı öldürüldü 13 terörist öldürüldü Ağrı'da operasyon Ağrı'da PKK genelkurmay başkanlığı Hakkari'de PKK operasyonları kaç PKK'lı öldü PKK kampları pkk operasyonları PKK saldırıları Siirt'te operasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü