Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Zeytinburnu İkinci El Eşya Alan Yerler

Zeytinburnu İkinci El Eşya Alan Yerler

Zeytinburnu ikinci el eşya alan yerler’ eski ve yeni olan mobilyalarınızı, antikalarınızı, beyaz eşyalarınızı ideal fiyat teklifleri ile isteğiniz üzere satın almaktadır.

Sponsorlu

2. el ve spot ev eşyalarınızı en yüksek fiyatlardan ve kendi ekibi ile evlerinizden satın alan firma’ buzdolabı, çamaşır makinesi, 2. el beyaz eşyalar, Led tv, 3 boyutlu TV, Iphone gibi elektronik eşyalarınız, yatak odası, oturma odası, komple ev eşyası ve mobilyalarınız için de nakit ödeme ve yüksek fiyat teklifleri sunmakta dır alımlarda.

Fazlalık olan tüm eşyaları ilgili mağazaya satarak kazanç elde etme imkanınız bulunmakta. Firma İstanbul geneline ikinci el eşya üzerine eksiksiz olarak tam hizmet sunmaktadır. Zeytinburnu ikinci el eşya alan yerler’ başta Zeytinburnu ve semtleri olmak üzere diğer ilçe ve noktalardan da eski kullanılmış 2.el eşya alım ve satım yapmaktadır.

Tüm fazlalıklarınızdan kurtulmanın zamanının geldiği inancını taşıyor iseniz’ Zeytinburnu ve İstanbul geneline hizmet veren bu spot mağazasını tercih edebilirsiniz. Elinizde bulunan fazlalık eşyalardan kurtulmanız ve bu işlemi ikinci el eşya alım satım mağazası ile gerçekleştirmeniz size nakit geri dönüşü sağlayacağı gibi bahsi geçen firmadan teşhir ettiği farklı mobilya türlerini de inceleyerek dilediğiniz yaşam alanına uygun olan türü çok ideal fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Her zaman tavrını ekonomik alışverişten yana kullanan okuyucularımız için uygun olan bu spot firmasına ait bir tanede internet adresi mevcuttur. Firmanın resmi internet sayfası olan bu adresi http://www.zeytinburnuikincielesya.com linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top