MAGAZİN

Zeyno Gönenç’in Yasak Aşkı Olay Oldu!

Oyuncu Zeyno Gönenç’in adı evli olan eski balet Gilles Kanert ile anılmaya başlandı.

Bir döneme Çocuklar Duymasın adlı dizideki Dominant Teyze karakteri ile damga vuran ünlü oyuncu Zeyno Gönenç, son zamanlarda eski bir balet olan Gilles Kanert ile adı aşk dedikodularına karışmasından dolayı gündeme geldi. Baletin evli olması ile magazin dünyasında çok konuşulmaya başladı.

OKAN BAYÜLGEN’DEN BOŞANMIŞTI

Okan Bayülgen’in eski eşi olan oyuncu Zeyno Gönenç’in adı aşk dedikodularına karıştı. 49 yaşındaki ünlü oyuncunun uzun süredir İsviçreli eski balet Gilles Kanert ile birlikte olduğu belirtildi. İkilinin Suadiye’de tuttukları evde beraber yaşamaya başladıkları öğrenildi.

SEVGİLİSİ EVLİ BİR ADAM

Eski baletin 7 yıldır evli olduğu ve hatta eşinin İsviçre’de tüp bebek tedavisi gördüğü öğrenildi. Konuyla ilgili kendisine yöneltilen soruları Zeyno Gönenç hiçbir açıklama yapmadı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top