DÜNYA

Yunanistan Darbeci Askerleri İade Etmiyor!

Yunanistan mahkemesi, 2 darbeci askerin daha Türkiye’ye iade edilmesi konusunda red kararı verdi. Böylece iade edilmeyen asker sayısı 5’e yükseldi.

Fethullahçı Terör Örgütünün düzenlediği darbe girişiminin ardından Yunanistan’a kaçan darbeci 8 askerden son ikisi için de Türkiye’ye iade taleplerine mahkeme tarafından red kararı verildi. Yunan mahkemesi; Yüzbaşı Uğur Uçan ve Başçavuş Mesut Fırat’ın Türkiye’ye iade edilmesini reddetti. Son gelişmenin ardından reddedilen darbeci askerlerin sayısı 5’e yükseldi.

YUNANİSTAN 5 ASKERİ VERMİYOR

FETÖ’nün darbe girişiminin ardından Yunanistan’a kaçan 8 askerden 5’inin Türkiye’ye iade talebi Yunan mahkemesi tarafından reddedildi.

Salı günü Yunan mahkemesi 3 darbeci askerin Türkiye’ye iade edilmemesine karar vermişti. Tahkim mahkemesi başsavcısının bugünki karara itiraz etmesi bekleniyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top