DÜNYA

Yıllardır Evli Olan Çift Hayatının Şokunu Yaşadı! Gerçeği Yıllar Sonra Öğrendiler! Evli Olan Çiftin İkiz Kardeş Olduğu Ortaya Çıktı!

Yıllar önce üniversitede tanışarak evlenen çift şok eden gerçeği yıllar sonra öğrendi. Çift hayatının şokunu yaşadı.
ABD’nin Mississippi eyaletinde doğal yollarla çocuk sahibi olamayan çift tüp bebek kliniğine başvurdu. Ancak bebek sahibi olma isteğiyle gittikleri klinikte büyük bir şok yaşadılar. Gerçeği DNA testinde öğrenen çift biyolojik olarak ikiz olduğunu öğrendi.

Çiftin ikiz olduğunu ortaya çıkaran doktor şu açıklamayı yaptı,

“Süreçte, genetik geçmişlerinin profilini oluşturmak için kadın ve erkekten DNA örneği alıyoruz. Bu rutin bir şeydir ve normalde iki örnek arasında ilişki olup olmadığına bakmayız. Fakat bu sefer, laboratuvar asistanları, iki profildeki benzerliği görünce çok şaşırdı.” diye konuştu.
Durum karşısında şaşkınlık yaşayan doktorlar durumu ilk fark ettiklerinde çiftin kuzen olabileceği ihtimalini düşünmüş, fakat durumun çok daha farklı olduğunu fark eden doktorlar 1984 doğumlu olan çiftin doğum tarihlerinin aynı olmasıyla çiftin ikiz olduğunu anladı. Çifte ‘siz ikiz misiniz’ diye soran doktor çiftten kahkahayla yanıt aldığını söyledi. Çiftin durumu sadece tesadüften iberet olduğunu ifade ettiğini belirten doktor çifte ikiz oldukları konusunda ısrarlı bir konuşma yapmış ve sonunda DNA testini göstererek çiftin büyük şaşkınlık yaşadığını söylemiştir. Çiftten gelen ilk tepkinin ‘lütfen şaka yaptığını söyle’ olduğunu belirtmiştir. İsmi verilmeyen çiftin yıllar öne üniversitede tanışarak evlendikleri ve birbirlerine büyük bir aşkla bağlandıkları ancak çıkan durumun biyoljik anne ve babalarının bir kaza sonucu hayatını kaybetmesi sonucunda farklı aileler tarafından evlat edinildikleri ve ailelerin çifte ikizi olduğundan bahsetmediği belirtiliyor. Doktordan gelen son açıklamaya göre çift evlilik yolunda devam etmeyi sürdürecekleri yönünde oluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top